Dar viena vaikžudės istorija sukrėtė Lietuvą: negyvą kūdikį laikė maiše

LNK
2016-03-23 20:42

Kėdainiuose sulaikyta 40-metė emigrantė iš Norvegijos, kuri, įtariama, grįžusi į gimtinę pagimdė kūdikį, jį uždusino ir maišelyje paslėpė tarp daiktų.

Po Saviečių tragedijos, kai į šulinį, įtariama, tėvas sumetė du savo vaikus, o iš girtaujančios motinos rengiamasi atimti likusius gyvus, praėjo mažiau nei trys mėnesiai. Ir štai nauja tragedija. Šįkart kūdikio atsikračiusi įtariamoji – namo grįžusi emigrantė iš Norvegijos.

Kol kas vaikžudystė pilna miglos ir šaltinių duomenys nesutampa. Tačiau irstantis kūdikio lavonas maišelyje tarp kitų daiktų rastas būtent šiame daugiabutyje.

Pranešama, kad 40-metė emigrantė iš Norvegijos grįžusi į gimtinę apsistojo vienos pažįstamos bute. Vienų šaltinių duomenimis, būtent šio buto vonioje emigrantė tiesiai į plastikinį maišelį pagimdė mergytę. Neva ji buvo gyva, tačiau užrišus maišelį užduso.

Paskui vaiko kūną kartu su kitais daiktais esą gimdyvė paslėpė spintoje, kol po daugiau nei savaitės moters draugė pajuto irstančio kūnelio tvaiką, apieškojo namus, taip spintoje aptiko kraupų radinį ir iškvietė policiją. Kitų duomenimis, emigrantė vaikelį pagimdė ne čia, tik su su daiktais maišelyje atnešė pas draugę pasaugoti. Esą ši neapžiūrėtą maišelį laikė tol, kol pradėjo kažkas dvokti.

Plačiau – reportaže