10 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti, jei norite turėti katę

Katė
Katė
  © 123rf.com

Ar verta turėti katę? Taip, žinoma. Bet yra keletas dalykų, kuriuos verta žinoti iš anksto.

1. Katės Jūsų juodų drabužių nešiojimą paverčia beveik neįmanomu.

Katės

Ypač, jei mėgstate drabužius palikti ant grindų. Katės pasididžiuodamos pereis visus Jūsų juodus rūbus ir paliks savo plaukų VISUR. Įsigykite keletą pūkų rinkimo ritinėlių ir apmąstykite naujas spalvų pasteles pavasariui.

2. Katės gali gyventi 20 metų! (180 metų, skaičiuojant visus 9 gyvenimus).

Katės

Pagalvokite apie tai, kur būsite po 20 metų. Jei Jums dabar 25-eri, kai katė bus nugyvenusi savąjį gyvenimą, Jums gali būt jaui 45-eri. Tai didžiulis įsipareigojimas, vertas ilgėlesnio apmąstymo.

3. Jūs turėsite likti kartu su savo kate, nepaisydami nieko.

Katės

Negalite tiesiog nuspręsti, kad nebenorite rūpintis savo kate, nes gyvenime įvyko tam tikrų pokyčių. Išgyvenate santykių krizę, išsiskyrimą? Sunku. Tačiau Jūs negalite išsiskirti su savo kate. Yra speciali vieta pragare žmonėms, kurie paliko savo kates prieglaudoje, nes jie nebenorėjo jomis daugiau rūpintis.

4. Turite liautis svajoję apie rankų modelio karjerą.

Katės

Katės auginimas yra smurtinis darbas. Bus daug kraujo.

5. Katės laikymas išties nėra toks brangus, bet jeigu jai nutinka kas blogo, išlaidos gali labai išaugti.

Katės

Maisto, kraiko ir žaislų kaina siekia vos 800-1000 dolerių per metus, kas būsimiems kačių augintojams gali atrodyti visai pakenčiama. Tačiau serganti katė ar katinas reikalauja veterinarinės priežiūros, o tai gali būti kaip banko apiplėšimas.

6. Priglausk, o ne pirk.

Katės

Pasak kačių faktų sudarymo nacionalinio instituto, yra apie 17 milijardų kačių, kurioms reikia globos. Daugelis prieglaudų yra perpildytos, taigi kodėl nepriglaudus katės iš ten? Kai ateina laikas priimti sprendimus, visos katės yra visiškai tokios pačios: mažos, pūkuotos ir, ko gero, iš kosmoso. Niekam iš tiesų nerūpės, kad išleidote daug pinigų įsigydami katę, todėl būkite geri ir priglauskite katę, kuriai to reikia.

Ar žinote, kaip pamaitinti beglobį gyvūną nemokamai? O sterilizuoti katę? Skirkite 2% geram darbui! http://ggi.lt/parama/.

7. Pagalvokite apie vyresnės katės ar katino priglaudimą.

Katės

Ar žinote, kiek laiko kačiukai lieka kačiukais? Visi jie užauga į katinus ir Jūs niekada nežinosite, koks bus jų charakteris, kai jie suaugs. Su suaugusiomis katėmis paprasčiau: ką matai, tą ir gauni. Tokioms katėms daug sunkiau surasti namus, taigi reiškia, kad joms tavęs reikia dar labiau.

8. Pagalvok apie neįgalios katės priglaudimą.

Katės

Neįgalūs kačiukai yra dažnai nuvertinami kaip „netobuli“, bet tai netiesa. Visos katės yra tobulos. Kai kurie žmonės mano, kad su neįgaliu katinu bus daugiau rūpesčių, bet iš tiesų jie pareikalauja tik kiek daugiau priežiūros. Jei Lil Bub ir Grumpy cat išmokė mus ko nors, tai būtų, kad net „netobuli“ katinai ar katės gali būti žvaigždėmis.

9. Daugiau malonumo, daugiau smagumo!

Katės

Katinai puikiai sugeba patys savimi pasirūpinti didžiąją laiko dalį, taigi turėti du katinus yra beveik tas pats, kas turėti vieną. Tai šiek tiek brangiau, bet neareikalaus itin daug darbo. Jūsų katinui nebus nuobodu ir jis nesijaus vienišas, kai Jūsų nebus šalia, priešingai, jis turės draugą, su kuriuo galės žaisti. Daugelis prieglaudų suteikia galimybę pasiimti kelis katinus iš karto ir daugelis tai rekomenduoja!

10. Paskutinis ir pats svarbiausias: nepamirškite Instagram filtrų, juk kiekvienas katinas ar katė nusipelno pasijausti gražiausiu.

Katės

Katinai yra labai išdidūs. Tinkama augintinio priežiūra nėra tik rūpinimasis, kad pūkuotasis draugas būtų sveikas ir pamaitintas. Jūs tai taip pat turite užtikrinti, kad Jūsų augintinis sulauktų maksimalaus skaičiaus „patinka“ Instagram pasaulyje.

10 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti, jei norite turėti katę

Katė
+7