„Žalgiris“ rado pagrindinį rėmėją: klubo biudžetas viršys du milijonus

Vilniaus "Žalgiris" laimėjo Sportland supertaurę
Vilniaus "Žalgiris" laimėjo Sportland supertaurę
  © Dmitrijus Radlinskas
Futbolas.lt
2016-03-01 13:24

2 104 512 eurų. Tiek pinigų šiemet sudarys Lietuvos futbolo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ klubo biudžetą.

Daugiau nei trečdalį šios sumos – 730 tūkst. eurų – sudarys Vilniaus savivaldybės parama. 664 tūkst. eurų suneš rėmėjai, 615 tūkst. bus gauta iš UEFA premijų fondo. Dar 95 tūkst. eurų žalgiriečiai tikisi surinkti iš prekybos bilietais.

Šiemet „Žalgirio“ generaliniu rėmėju tapo lažybų bendrovė „Top Sport“. Palyginti su praėjusiu sezonu, ji savo paramą padidino penkis kartus, tačiau tikslios sumos neatskleidžia.

Klubo biudžetą pristačiusi „Žalgirio“ vykdančioji direktorė Vilma Venslovaitienė sakė, kad komandai vėl keliamas tikslas laimėti visus titulus Lietuvoje, o Čempionų lygoje ar Europos lygoje nukeliauti iki lemiamo atkrintamųjų varžybų etapo.

„Žinoma, mūsų svajonė išlieka grupės varžybų etapas. Kai kas dėl to mus kritikuoja, bet svajoti uždrausti negali“, – tvirtino V. Venslovaitienė.

Pasak jos, norint įgyvendinti šią svajonę, klubo biudžetą reikėtų kilstelėti bent iki 2,5– 2,7 mln. eurų.

Paklausta apie užmojus integruotis į Lenkijos pirmenybes, „Žalgirio“ vadovė pripažino, kad tai nėra realu. „Kalbėjome apie tai su savivaldybės atstovais, bet dabar tai nėra realu. Kažkas ištraukė kelias frazes iš konteksto ir paviešino“, – sakė ji.

Vilniaus „Žalgiris“ taip pat tęsia teisinį ginčą su „Kauno Žalgiriu“ dėl pavadinimo autentiškumo. Šiuo metu vyksta teisinis procesas, o pirmasis teismo posėdis numatytas gegužės 2 dieną.