Tyrimas dėl lietuvio paauglio nužudymo Švedijoje: atsiprašymo tėvai dar nesulaukė
Paauglio palaikai tėvams dar neatiduoti

Paviešinta konflikto vaizdo medžiaga Švedijos mokykloje
Paviešinta konflikto vaizdo medžiaga Švedijos mokykloje
  © LNK
Info TV
2016-01-21 15:49

Tyrimas dėl 15-mečio Armino nužudymo Švedijoje tęsiamas jau ilgiau nei savaitę. Mirtinas konfliktas Pietų Švedijos Burbio miestelio mokykloje tarp 14-mečio siro ir lietuvio Armino įvyko sausio 11-ąją. lietuvis moksleivis nudurtas peiliu. Sūnaus netekęs tėvas sako apie tyrimą jokių žinių iš švedų teisėsaugininkų nesulaukiantis, o iš tyrėjų sūnaus palaikų dar neatgaus mažiausiai iki savaitgalio.

Ahmedas su bendramoksliu lietuviu dar prieš tragiškus įvykius konfliktavo, tą atskleidžia ir anksčiau užfiksuoti vaizdai. Lietuvis galimai nuo siro apgynė mergaitę, kuri konfliktą galimai išprovokavo pati. Siras galimai kerštui kruopščiai ruošėsi – nužudymą planavo per žiemos atostogas.

Nužudymu įtariamas 14-metis Ahmedas veikiausiai bausmės išvengs dėl itin jauno amžiaus, tačiau nužudyto moksleivio tėvas įsitikinęs, kad atsakyti už nužudymą turėtų ne tik žudikas, bet ir mokyklos administracija, mat neužkirto kelio tragedijai.

Nužudyto paauglio šeima teigia jokio atsiprašymo nei iš sirų šeimos, nei iš mokyklos, kurioje įvyko šiurpus išpuolis, nesulaukę. Švedai po tragiškų įvykių lietuvių šeimai esą pasiūlė tik psichologo konsultaciją telefonu.

Paauglio tėvas teigia, kad nužudymu įtariamo paauglio šeima dėl galimo susidorojimo paslėpta, tačiau priduria, kad nenorėtų susidurti akis į akį su sūnaus budeliu.

Socialiniuose tinkluose lietuvį pažinoję moksleiviai apibūdina kaip ramų ir draugišką paauglį, o apie konfliktą kalba kaip kilusį be jokios rimtesnės priežasties ir motyvų.

Neoficialiai socialiniuose tinkluose mokiniai diskutuoja, kad lietuvis galėjo tapti keršto auka, nes prieš kurį laiką užstojo mokykloje merginą ją gindamas.


Tyrimas dėl lietuvio paauglio nužudymo Švedijoje: atsiprašymo tėvai dar nesulaukė

Paviešinta konflikto vaizdo medžiaga Švedijos mokykloje
+1