Po daugiabučio balkonu Vilniuje – kone nugaišęs iš bado šuo
Gyvūnas turėjo šeimininkus?

Nualintas šuo Cezaris (dogspot.lt nuot.)
Nualintas šuo Cezaris (dogspot.lt nuot.)
  © Archyvas
Dogspotas.lt | Alfa.lt
2015-12-29 15:37

Šventiniu laikotarpiu gyvūnus globojančios ir prižiūrinčios viešosios įstaigos „Dogspotas“ kolektyvą pasiekė širdį veriantis radinys.

„Susipažinkite su bokseriu Cezariu. Tą vakarą, kai jis buvo rastas ir pastebėtas po Pilaitės raj. namo balkonu, ieškojome vienos savo pabėgusios globotinės. Persiplėšti negalėjom, bet žinojom, kad Cezariui tikrai reikės mūsų pagalbos. Iš Cezario buvo likę tik kaulai ir oda. Dėkojame tą vakarą nesudvejojusiai merginai Ievai, kuri priėmė Cezarį į savo namus globoti. Kadangi Cezaris turėjo čipą, pusdienį padirbę detektyvais atsekėme visą jo istoriją. Cezario tikrieji šeimininkai išvažiavo į užsienį, o gan didelį šunį paliko senyviems tėvams. Jie, nebegalėdami tinkamai jo prižiūrėti, paprašė kaimynės Renatos pagalbos ir Cezaris šių metų kovo pabaigoje buvo padovanotas naujai šeimai. Dovanojimo metu Cezaris atrodė ir jautėsi gerai, buvo net šiek tiek labiau apvalus nei liesas. Baisiausia tai, kad mes žinome, jog Cezaris į skeletuką pavirto ne gatvėje, ne lauke, o namuose. Tik laimingo atsitiktinumo dėka jam „pasisekė“ atsidurti gatvėje, kuri tapo jo išsigelbėjimu (kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų)“, – rašoma „Dogspoto“ pranešime spaudai.

Po apsilankymo klinikoje nustatyta, kad Cezaris svėrė 25 kg, šiek tiek pakilę jo kepenų rodikliai (esant tokiai būklei – nieko nuostabaus), yra uždegimas ausyse.

Cezario istorijai neliko abejingi sauso maisto šunims atstovai – „skeletukas gavo dovanų didelį kokybiško „Olivers“ maisto maišą.

Anot prižiūrėtojų, šiuo metu Cezaris yra reabilituojamas, nuolat maitinamas reabilitaciniais konservais svoriui atstatyti. Specialistų teigimu, Cezaris sparčiai taisosi.

Po daugiabučio balkonu Vilniuje – kone nugaišęs iš bado šuo

Nualintas šuo Cezaris (dogspot.lt nuot.)