Deividas Žygas į „Eurovizijos“ atranką keliaus su švedų daina

Deividas Žygas
Deividas Žygas
  © Živilės Jurkaitės nuotr.
Alfa.lt
2015-12-28 19:22

Dainininkas D. Žygas gruodžio pradžioje oficialiai patvirtino, jog dalyvaus nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Šiuo metu jis ruošia dainą, kurią sukūrė švedų prodiuseriai.

Anot dainininko, dėl dainos jam teko patirti tam tikrų kuriozų: „Ne paslaptis, jog į „Euroviziją“ einu ne su autorine daina, išvis be dainos. Todėl turėjau rinktis iš pateikto dainų sąrašo. Pirmiausia išsirinkau dainą „Light Up My Life“. Šią dainą „Eurovizijos“ prodiuseriai patvirtino, ir man asmeniškai buvo ramu, jog išsirinkau norimą dainą. Tačiau po kelių dienų sužinojau, jog šią dainą pirmiau išsirinko Maltos šalies atstovas, ir nebegaliu rinktis šios dainos. Iš tikrųjų buvo didelis šokas“, – sako Deividas.

Dainininkas pabrėžia, jog jam teko labai paskubėti, nes laiko buvo likę nedaug, o dainos vis dar neturėjo: „Per keletą dienų turėjau išsirinkti kitą dainą iš to paties sąrašo, tačiau sau tinkamos dainos neradau. Pradėjau labai panikuoti ir nebežinojau, ką daryti. Tačiau ne veltui šv. Kalėdos yra vadinamos stebuklų metu. Per pačias Kalėdas iš „Eurovizijos“ prodiuserės sulaukiau dar poros papildomų dainų, iš kurių galiu rinktis, ir, pasirodo, tos dainos yra tų pačių švedų darbas. Labai nudžiugau ir pagaliau jau galiu drąsiai patvirtinti, jog turiu dainą.“

Vaikinas sako, kad dabartinė daina turi nemažai šansų patekti į nacionalinės „Eurovizijos“ konkurso finalą. „Vis dėlto pasirinkau dainą, pavadinimu „Survivors“. Ši daina yra sesių Ylva & Ilva darbas. Taip pat prie jos prisidėjo muzikos prodiuseris Will 'Bille' Taylor ir gitaristas Patric Skog. Todėl manau, kad ši daina yra stipri ir verta nacionalinės „Eurovizijos“ finalo.“

Deividas sako, jog šiuo metu vyksta pasiruošiamieji darbai vardan kokybiško kūrinio atlikimo ir jo aranžuotės. Deividą bus galima palaikyti jau sausio 23 dieną LRT televizijos eteryje, kuriame jis atliks dainą „Survivors“.

Deividas Žygas į „Eurovizijos“ atranką keliaus su švedų daina

Deividas Žygas