Beglobių gyvūnų mugė Vilniuje kviečia prisidėti prie kalėdinio stebuklo

Beglobių gyvūnų mugė Vilniuje kviečia prisidėti prie Kalėdinio stebuklo
Beglobių gyvūnų mugė Vilniuje kviečia prisidėti prie Kalėdinio stebuklo
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2015-12-16 12:45

Kalėdinis laikotarpis daugumai asocijuojasi su laime, ramybe, pakilia nuotaika ir dovanomis. Tačiau beglobių gyvūnų organizacijoms šis laikas – tikras darbymetis, nes savo prieglaudose jos vos sutalpina niekam nereikalingus, tiesiog į gatvę išmestus gyvūnus. Artėjant gražiausioms metų šventėms, norisi pamiršti nusivylimus, nuoskaudas ir su plačia šypsena sutikti tą stebuklingą dieną – šv. Kalėdas. Todėl visi, kurie myli gyvūnus ir nėra abejingi paliktiems ir namų neturintiems augintiniams, yra kviečiami atvykti į TRADICINĘ BEGLOBIŲ GYVŪNŲ PARAMOS MUGĘ, kuri šiemet vyks gruodžio 20 d. (sekmadienį) Užupio meno inkubatoriuje, Vilniuje.

Renginyje bus galima sutikti ir gyvai pabendrauti su keliomis beglobius gyvūnus globojančiomis organizacijomis: VšĮ „Dogspotas“, VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“, VšĮ „Keturkojis draugas“, VšĮ „Lesė“, VšĮ „Naminukai“, VšĮ „Rainiukas“, VšĮ „SOS gyvūnai“, VšĮ „Tautmilės globa“. Mugėje taip pat visus džiugins „PetBerry“ gyvūnų mylėtojų parduotuvės komanda, kuri aktyviai užsiima gyvūnų globa ir pagalba beglobių gyvūnų organizacijoms, socialinis projektas „SkaitAU“ bei nepriklausoma dalyvė Laura Vaicekauskaitė su savo komanda.

„Čia visi kartu kursime mažą stebuklą“, – sako viena iš mugės organizatorių VšĮ „Dogspotas“ įkūrėja Indrė Pileckienė. Pašnekovė teigia, kad visos šios organizacijos, kurios gelbėja beglobius gyvūnus ir ieško jiems naujų šeimininkų, mugės lankytojams pasiūlys įsigyti įvairių smulkmenų savo augintiniams, rankdarbių, suvenyrų, kurie gali būti puiki dovana šeimos nariui ar draugui artėjančių švenčių proga. Čia visų lauks šilti pokalbiai, plačios šypsenos ir smagios pramogos, kurios skatins kiekvieną mugės lankytoją padaryti gerą darbą, prisidedant prie beglobių gyvūnų organizacijų ir prieglaudų veiklos.

Paramos mugės metu surinktos lėšos bus skiriamos beglobių gyvūnų gelbėjimui – gydymui, vaistams, pašarams ir globos priemonėms įsigyti. O jeigu atsiras ir tokių renginio lankytojų, kurie norės beglobiams gyvūnams perduoti kalėdines dovanas, tai galės padaryti pačios mugės metu.

Kaip teigia VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė, prie šios gražios iniciatyvos įgyvendinimo jų organizacija prisideda todėl, kad nori ne tik informuoti visuomenę apie savo veiklą, atsakyti žmonėms į rūpimus klausimus, bet ir siekia skatinti toleranciją bei empatiją gyvūnams. „Esu įsitikinusi, kad mes, gyvūnų globos organizacijos, tik dirbdamos kartu ir stiprindamos glaudesnį tarpusavio bendravimą, galime pasiekti daug geresnių rezultatų. Juk esame ne konkurentai, o žmonės, savanoriškai užsiimantys ta pačia veikla, kurios tikslas yra vienas – kuo mažesnis gyvūnų skaičius gatvėse, kuo geresnis jų gyvenimas, kuo draugiškesnis pasaulis tiek gyvūnui, tiek žmogui“, – įsitikinusi B. Vaitiekūnaitė.

Gruodžio 20 d. vyksiančiame paramos renginyje bus laukiami ne tik suaugę, vaikai, bet ir draugiški augintiniai.

Beglobių gyvūnų mugė Vilniuje kviečia prisidėti prie kalėdinio stebuklo

Beglobių gyvūnų mugė Vilniuje kviečia prisidėti prie Kalėdinio stebuklo
+1