Stilingoji Kristina Kaikarienė su šeima nepraleido Paliekio dvaro atidarymo

Kristina, Vygintas Kaikariai su dukra Kriste
Kristina, Vygintas Kaikariai su dukra Kriste
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2015-12-12 10:23

Naujai atidarytame Paliekio dvare penktadienio vakarą susirinkusių svečių laukė staigmena – buvusios televizijos gelbėtojos, o dabar verslininkės Neringos Mažeikienės sesers Ivetos Norbutatės kurtų papuošalų kolekcijos pristatymas.

Prabangaus atidarymo renginio nepraleido ir stilingoji renginių organizatorė Kristina Kaikarienė. Apžiūrėti naujai atidaryto dvaro ji atvyko su vyru, plastikos chirurgu Vygintu Kaikariu ir dukra Kriste.

„Tai, kaip turi atrodyti daugelis papuošalų, susapnuoju. Tuomet gimsta darbai, kurie būna išskirtiniai bei niekur nematyti“, – nuoširdžiai pasakojo autorė.

Auskarus, karolius, apyrankes ir kitas grožybes ji kuria iš Swarovski kristalų, karoliukų, akmenų, šilko siūlų, perlų, sidabro. Kai kuriuos dirbinius I. Norbutaitė pati neria vašeliu bei dekoruoja brangiomis detalėmis.

Šakių rajone įkurtame dvare savo darbus pristačiusios kaunietės autorės kūrybos simbolis – rožė.

„Šią gėlę lyginu su moterimi. Visų pirma jos abi – karalienės: spalvingos, šarmingos, išraiškingos. Rožė, kaip moteris, gali skaudžiai sužeisti, bet tuo pačiu būti švelni, tauri“, – apie savo kūrybą sakė I. Norbutaitė.

Dar kvapniąją gėlę, anot kūrėjos, galima lyginti su įvairiais moters gyvenimo tarpsniais. Balta simbolizuoja nekaltybę, tyrumą, vaikystę. Geltonos rožės reikšmė – draugystė, šilti jausmai, jaunystė. Rožinė yra elegancija ir gracija. Raudona – meilė ir aistra, branda.

„Žmogaus gyvenimo trapumas yra beribis. Kaip ir noras gyventi. Ir kai tu pakyli iš pelenų tarsi paukštis Feniksas, pasaulis sužydi kitomis spalvomis, atskleisdamas kitas natas ir pustonius, parodydamas naujus vilties kelius. Tu groji muziką, kurios anksčiau nepažinojai. Tai mano kūryba, kuri veda į priekį lyg ant sparnų“, – sakė sunkią ligą išgyvenusi I. Norbutaitė.

Kūrėja neslepia – prieš keletą metų jos gyvybė buvo pakibusi ant plauko. Moteriai gulint reanimacijos palatoje jos artimieji buvo informuoti – kartu būsite nebeilgai.

„Gydytojai buvo mums pasakę, kiek dar dienų galėsime praleisti su Iveta. Apie tai jai nieko nesakėme. Tik buvome kartu. Ir štai – sesė su mumis. Galime džiaugtis ne tik ja, bet ir jos kūryba“, – sake N. Mažeikienė, dažnai besipuošianti Ivetos aksesuarais.

Juos mėgsta ir aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, savo papuošalų dėžutėje turinti ne vieną I. Norbutaitės dirbinį.

Pristatyti papuošalus Paliekio dvare, skambant Kauno bigbendo atliekamai gyvai muzikai, tetai padėjo ir dukterėčios – sesers Rigondos Užpalevičienės dukros Sindrė (23 m.) ir Elinga (18 m.). Taip pat tituluota kirpėja Audra Senkauskienė, tapytoja, visažistė ir dainininkė Gintė Ramutytė, profesionali šokėja Gintarė Slausgalvienė.

„Tai, kad pirmąją savo kolekciją galėjau pristatyti dvare, simbolizuojančiame grožį, moteriškumą ir didybę, man yra svarbus įvykis. Šių dviejų dalykų – kūrybos ir architektūros – dermė tikrai ypatinga“, – sakė I. Norbutaitė.

Stilingoji Kristina Kaikarienė su šeima nepraleido Paliekio dvaro atidarymo

Kristina, Vygintas Kaikariai su dukra Kriste
+42