Honkongo vizažistėms – lietuvės Justinos Gafaro patarimai

Justina Gafarovaitė-Rašimienė Honkonge
Justina Gafarovaitė-Rašimienė Honkonge
  © Asmeninis albumas
Alfa.lt
2015-12-01 14:25

Vizažistė, grožio studijos „GAFARO“ įkūrėja Justina Gafarovaitė-Rašimienė niūrų lietuvišką rudenį ir žiemos pradžią iškeitė į saulėtąjį Honkongą. Čia mergina makiažo studijoje „NNL MAKE UP WORKSHOP“ vedė praktinį makiažo seminarą Honkongo makiažo specialistėms, mokė jas daryti Europoje populiarų makiažą.

„Tai buvo labai įdomi patirtis, nes azijiečių makiažo tendencijos absoliučiai skiriasi nuo europiečių. Azijietės darosi labai švelnų, gaivų, skaistų makiažą, kuris tik paryškina moters grožį. Honkonge madinga šviesi, gyvybinga oda, didelės, plačios akys, nedidelės lūpos ir vaikiškas žvilgsnis.

Honkongietės darosi jauninantį makiažą. O štai Europoje dabar populiarus visai kitoks įvaizdis – ryškiai suformuotas veidas, tamsios dūminės akys, didelės lūpos. Kartais europietės persistengia ir atrodo vulgariai“, – makiažo subtilybių skirtumus pabrėžė J. Gafarovaitė-Rašimienė.

„Lietuvoje mano klientės renkasi mane, nes aš padarau ryškų, tačiau elegantišką makiažą. Aš mėgstu plonas tekstūras, gaivią odą, visada stengiuosi atrasti balansą – jeigu akys ryškios, tai lūpos turi būti švelnios. Todėl man buvo labai smagu susipažinti su azijiečių makiažais iš arti, atradau daug panašumų tarp jų dažymosi stiliaus ir mano darbo pobūdžio“, – džiugesio neslėpė vizažistė.

Tiesa, makiažo meistrė pastebi, kad tai, ką lietuvaitės vadina natūraliu makiažu, azijietėms vis tiek yra pernelyg ryšku: „Lietuvai įprasti makiažai azijietėms tinka tik fotosesijoms arba scenai. Šventėms, vestuvėms ar kitoms progoms jos dažosi vos pastebimai. Pravesti seminarą Honkonge anglų kalba man iššūkis, kurį įvykdžiau su kaupu – sulaukiau daugybės komplimentų, merginos džiaugėsi vienai dienai tapusios europietėmis, jos mielai fotografavosi ir išbandė mano parodytus makiažo patarimus ir triukus. Susidraugavau su merginomis ir ateityje Honkongą aplankysiu dar ne kartą.“

Honkongo vizažistėms – lietuvės Justinos Gafaro patarimai

Justina Gafarovaitė-Rašimienė Honkonge
+22