Kristina Ivanova atskleidė, kaip ją galima privilioti dalyvauti TV projektuose

Kristina Ivanova
Kristina Ivanova
  © Asmeninis albumas
Alfa.lt
2015-11-25 11:14

Nors televizijos žiūrovus neretai galima girdėti skundžiantis, kad visose laidose neva matomi tie patys veidai, pramogų pasaulio realybė yra kitokia: absoliuti dauguma žinomų žmonių labai atsakingai renkasi laidas ir projektus, kuriuose nori dalyvauti. Nuo ko priklauso šis įžymybių pasirinkimas? Atlikėja ir grupės „Magnit“ lyderė K. Ivanova atskleidė, kas lemia jos pačios apsisprendimus.

„Paprastai televizijos net nežiūriu, visa tai dėl to, kad joje man labai trūksta pozityvumo. Kai kasdienybėje problemų ir taip netrūksta, televizoriaus ekrane norisi matyti tik ką nors malonaus. Todėl ir pati labai renkuosi, kokiose laidose dalyvauti, kadangi turiu savo laiką vertinti“, – pridūrė K. Ivanova.

Tiesa, sutikta LNK laidos „Su cinkeliu“ filmavimo aikštelėje K. Ivanova tiesiog tryško gera nuotaika. „Atrodo, kad filmavimas baigėsi tiesiog akimirksniu, aš net paklausiau kolegų: „Negi viskas???“. Iš tiesų nesitikėjau, kad bus taip smagu“, – kalbėjo atlikėja. K. Ivanova negailėjo komplimentų ir laidos vedėjui Mantui Stonkui, kuris, tiesa, vis dar laikė K. Ivanovą grupės „ŠarkA“ lydere.

„Aš vis sakau savo kolegoms, aplinkiniams – nagi, daugiau šypsokitės, daugiau pozityvo! Pati jau seniai nesu gavus tokios geros dozės pozityvumo“, – pridūrė K. Ivanova. Dainininkė atskleidė, kad sužaisti laidoje ją paskatino ir bičiulė Ingrida Kazlauskaitė. „Kaip minėjau, projektus renkuosi atidžiai, bet šį kartą būtent Ingrida ir pasakė, kad jai labai patiko ir kad būtinai turiu sudalyvauti“, – atskleidė laidos dalyvė.

Jau šįvakar LNK eteryje K. Ivanova jėgas suvienys su TV laidų vedėju Rolandu Vilkončiumi, kurį daugelis yra įpratę matyti kiek kitokiame amplua. Kaip komandai seksis žaisti prieš Liną Zarecką-Chorą bei Ramūną Vyšniauską, sužinosite šį trečiadienio vakarą, 20.20 val., per LNK!

Kristina Ivanova atskleidė, kaip ją galima privilioti dalyvauti TV projektuose

Kristina Ivanova