Andrius Pauliukevičius ir Ilka Rae Adams – tobulas sveikos gyvensenos pavyzdys

Susitikimas su Andriumi Pauliukevičiumi ir Ilka Rae Adams
Susitikimas su Andriumi Pauliukevičiumi ir Ilka Rae Adams
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2015-11-03 09:41

Profesionalaus sportininko Andriaus Pauliukevičiaus bei mitybos ir sporto specialistės iš Namibijos Ilkos Rae Adams šeimoje neeilinis įvykis – garsioji pora išleido trečiąją knygą, skirtą sveikai gyvensenai.

Antroji autorinė Andriaus Pauliukevičiaus knyga „Pasiek savo tikslą“ atskleidžia motyvacijos paslaptis. Knygos autorius įsitikinęs, kad mūsų norai ir pasirinkimai yra lemiamas motyvas, skatinantis keisti gyvenimą: „Tą pačią akimirką mes paprastai norime ir gabaliuko torto, ir atrodyti gražiai. Tada tenka sverti ir rinktis: jeigu aš dabar suvalgysiu tortą, turėsiu trumpalaikį malonumą, o jeigu valgysiu varškę, vištos krūtinėlę ir lankysiu sporto salę – malonumas bus ilgalaikis“.

Pirmosios Andriaus knygos „Tobulas kūnas“ pagrindinis tikslas buvo padėti tiems žmonėms, kurie nežino, nuo ko pradėti sportuoti, „Pasiek savo tikslą“ - kaip save motyvuoti, kad sportas būtų malonumas, o ne varginatis darbas. „Mano ūgis buvo 181 cm, svėriau 62 kg. Skambės juokingai, bet didžiausia motyvacija buvo tai, kad aš norėjau būti patrauklus merginoms“, - prisimena kultūrizmo čempionatų prizininkas.

Andrius Pauliukevičius yra prasitaręs, jog sportui reikia pribręsti. „Jei žmogus nori į tualetą, jis suras tualetą net ten, kur jo nėra. Taip ir su sportu: kai žmogus nebegali gyventi taip, kaip gyvena, jis ima keisti savo gyvenimo būdą ir pradeda gyventi sveikai“, - sako Andrius Pauliukevičius.

Sportininko žmona, „Supermaistas“ knygos autorė Ilka Rae Adams papildo: „Daugeliui sveika mityba atrodo labai nepatrauklu ir neskanu, o aš žinau, kaip lengvai sveiką mitybą paversti gyvenimo būdu, vis dar gaminant skanų maistą, kuris sotus, paprastas ir padeda išlaikyti tobulą kūną“. „Supermaistas“ knygoje autorė sudėjo gardžiausių bei sveikiausių patiekalų receptus, padėsiančius sėkmingai eiti dailių kūno linijų link.

Lapkričio 6 dieną, 18 val. knygyne VAGA (PLC „Mega“, Kaunas) vyks susitikimas su Andriumi Pauliukevičiumi ir Ilka Rae Adams, kurie dalinsis vertinga patirtimi: kaip save motyvuoti sportui, ką valgyti, kad rezultatai būtų kuo geresni bei kaip pasiekti tobulą kūną. „Sportininkai paprastai vengia dalintis savo žiniomis, aš noriu perduoti skaitytojams visą savo sukauptą patirtį“, - pabrėžia knygų autorius Andrius Pauliukevičius.

Andrius Pauliukevičius ir Ilka Rae Adams – tobulas sveikos gyvensenos pavyzdys

Susitikimas su Andriumi Pauliukevičiumi ir Ilka Rae Adams