Premjera: Justinas Lapatinskas ir Viktoras Jonušis-Hugis pristatė naują dainą „Grįžau pasilikt“

Muzikantas Viktoras Jonušis-Hugis ir atlikėjas Justinas Lapatinskas
Muzikantas Viktoras Jonušis-Hugis ir atlikėjas Justinas Lapatinskas
  © Martynas Sirusas
Alfa.lt
2015-09-30 12:16

Muzikantas Viktoras Jonušis-Hugis ir atlikėjas Justinas Lapatinskas pristato naujausią bendrą dainą „Grįžau pasilikt“. Dainos idėja vaikinams gimė pernai, tačiau galutiniai akordai sudėlioti tik dabar.

„Šis kūrinys yra skirtas konkrečiam žmogui. Dainos idėja gimė, kai susitaikėme su drauge. Kadangi tuo metu buvo užvaldžiusios šviesios ir lengvos mintys, teigiami jausmai, todėl ir dainos muzika yra šviesi, – pasakojo dainos kūrėjas. V .Jonušis-Hugis. – „Grįžau pasilikt“ atspindi ryžtą drauge eiti pirmyn, o ne iškilus sunkumams atsitraukti, bėgti nuo iškilusių sunkumų santykiuose. Šiuo kūriniu išsakiau savo norus ir ryžtą.“

Naują dainą Hugis kūrė kartu su savo bičiuliu ir bendražygiu Justinu Lapatinsku. Balandžio mėnesį dukrelės sulaukęs jaunas tėtis džiaugiasi, kad mažylė jau šiek tiek paaugo, tapo savarankiškesnė. Todėl atlikėjas gali grįžti prie aktyvesnės muzikinės veiklos ir koncertų.

„Tėvystė mane įkvėpė ne tik kūrybai. Seniau gyvenau dėl savęs, dabar viskas pasikeitė. Baigėsi nerūpestingos dienelės. Savo vaikui norisi kažką palikti po savęs. Turiu omenyje ne materialius dakylus. Dukra priverčia galvoti apie ateitį“, – sako Justas, kuris po koncertų skuba namo pas laukiančią mylimą žmoną ir krykštaujančią dukrelę.

Atlikėjas juokiasi, kad mažylė iš tėčio turbūt bus paveldėjusi puikų balsą. „Spėjau su ja įrašyti ne vieną hitą. Kai dukrelę krykštauja, aš įjungiu mikrofoną ir padarau įrašus, – juokisasi jis. – Auginti iš jos dainininkės tikrai neketinu. Nebent ji pati norės. Tegu užaugusi pasirenka savo gyvenimo kelią.“

Aktyvią muzikinę veiklą vėl pradedantis J.Lapatinskas su muzikantais kviečia į „Red Hot Chili Peppers“ projektą. Amerikiečių rokerių dainos skambės spalio 30 dieną Vilniuje, klube „Tamsta“, spalio 31 dieną Kaune, klube „Jam Pub“.

Naujausią Hugio ir J. Lapatinsko dainą „Grįžau pasilikt“ galite išgirsti čia: