Po grasinimų nužudyti – baimė ir įtampa

Info TV
2015-08-26 18:37

Vilniaus psichikos sveikatos centras – po akyla policijos priežiūra. Psichiatrus laiškais grasinama išžudyti. Iš viso ligoninės administracija sulaukė dviejų laiškų iš to paties siuntėjo. Policija įtaria esamus arba buvusius gydytojų pacientus. Ligoninės personalas neslepia – ore tvyro baimė ir įtampa.

Vilniaus Psichikos sveikatos centre Vasaros gatvėje. tvyro Įtampa. Ligoninės administracija gavo laiškus, kuriuose grasinama išžudyti konkrečius medikus. Pirmąjį laišką elektroninio pašto dėžutėje administracija rado po savaitgalio. Vėliau tas pats siuntėjas grasinamą laišką pakartojo.

Direktoriaus pavaduotoja Idalija Zagurskienė tikino, kad su tokia situacija susiduria pirmą kartą. Pareigūnai tikina, kad sudarė įtariamųjų ratą, tyrimas vyksta. Grasintojui gresia du metai nelaisvės.

Prieš dvejus metus psichinis ligonis buvo užpuolęs STT pastatą. Į vidų laisvai patekęs vyras peiliu sužalojo du darbuotojus. Dieną prieš tai vyras prašėsi susitikimo su seimo nare Agne Bilotaite. Tik atsitiktinumo dėka susitikimas neįvyko.

Vidaus reikalų ministras nemato prasmės stiprinti psichiatrinių ligoninių ar svarbių institucijų apsaugą. Esą jis, dirbdamas policijoje, pats ne kartą` sulaukė grasinimų, kiekvieną apsaugoti valstybei brangiai kainuotų.

2006-aiais Švėkšnos psichiatrinėje ligoninėje buvo nušauti du gydytojai. Į juos kulkas paleido buvęs pacientas.