Girtutėlis kėdainietis iškoneveikė visą Palangos oro uostą

Iš Palangos į Oslą susiruošęs skristi girtas Kėdainių gyventojas iškoneveikė oro uosto darbuotojus,
Iš Palangos į Oslą susiruošęs skristi girtas Kėdainių gyventojas iškoneveikė oro uosto darbuotojus,
© VSAT
Alfa.lt
2015-08-26 10:26

Iš Palangos į Oslą susiruošęs skristi girtas Kėdainių gyventojas iškoneveikė oro uosto darbuotojus, todėl buvo pasieniečių sulaikytas ir vietoje Norvegijos atsidūrė policijoje.

Antradienį Palangos oro uoste dirbę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai iš aptarnavimo tarnybų gavo informacijos apie chuliganišką vieno keleivio elgesį registracijos vietoje prieš įlaipinimą į lėktuvą. Šis orlaivis turėjo skristi į Oslą. Pasieniečiams pranešta, kad vyras elgiasi labai įžūliai ir necenzūriniais žodžiais užgaulioja Aviacinio saugumo bei Orlaivių aptarnavimo agentūros darbuotojus bei, įtariama, kad yra neblaivus.

Atskubėję VSAT pareigūnai chuliganą, nuo kurio sklido alkoholio tvaikas, sulaikė. Pasieniečiai nustatė, kad incidentą sukėlęs asmuo yra 37-erių Kėdainių gyventojas. Tvarkingus dokumentus turėjęs vyras po sulaikymo visus pasieniečių nurodymus vykdė paklusniai.

VSAT pareigūnai oro uoste jį apklausė ir netrukus perdavė iškviestiems Palangos policininkams. Šie kėdainiškiui nustatė 2,00 promilių girtumą ir išsivežė į kurorto komisariatą.