Unikali pramoga Lietuvoje – „Ferrari 360 Spider“ vairavimas tikroje lenktynių trasoje

"Ferrari"
"Ferrari"
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2015-07-17 09:44

Unikali pramoga Lietuvoje – „Ferrari 360 Spider“ vairavimas tikroje lenktynių trasoje

Sportinių automobilių mėgėjai sulaukė ypatingos žinios: nuo šiol pavairuoti „Ferrari“ automobilį jie gali tikroje lenktynių trasoje – „Nemuno žiede“.

Iki šiol sėsti už „Ferrari“ vairo ir patirti šio superautomobilio vairavimo subtilybes buvo siūloma Vilniaus, Kauno ir Palangos gatvėse. Tačiau praėjus keliems mėnesiams nuo pirmųjų klientų važiavimų, pramogos organizatoriai ištesėjo savo pažadą ir pristatė „Ferrari“ vairavimo patirtį lenktynių trasoje.

„Ferrari vairavimo miesto gatvėse“ pramoga sulaukė didelio greičio gerbėjų susidomėjimo – greitai ji tapo viena perkamiausių dovanų mūsų parduotuvėse, – kalba pramogos kuponus platinančios įmonės LaisvalaikioDovanos.lt atstovė Vaida Sindaravičiūtė. – Tačiau dažnai sulaukdavome ir klausimo, kada bus galima patirti visą automobilio galią lenktynių trasoje. Tad naujoji pramoga neabejojame bus dar viena galimybė išpildyti savo ir draugų automaniškas svajones“.

Lietuviams siūloma vairuoti „Ferrari 360 Spider“ kabrioletą, pagamintą tais pačiais metais, kai Schumacheris su „Ferrari“ Formulėje1 laimėjo paskutinį savo čempiono titulą. 3,6 litro V8 F1310-00 variklį turintis legendinis automobilis gali išvystyti maksimalų 289,7 km/val. greitį, o 400 AG iki 100 km/val. greičio „Ferrarį“ išjudina per 4,5 sekundės.

Kaip sako organizatoriai, važiuojant bendro naudojimo keliais sunku užtikrinti saugumą judant didesniu greičiu. O lenktynių trasoje vairuotojų nevaržys kelių eismo taisyklės ir netrukdys kiti eismo dalyviai, tad žymiai didesniu greičiu bus galima važiuoti saugiai.

Pramoga truks 45 min., jos metu profesionalūs lenktynininkai ne tik supažindins su važiavimo lenktynėse pradžiamoksliu, duos naudingų patarimų, padėsiančių geriau manevruoti trasoje, bet taip pat pramogos dalyvis galės išbandyti savo automobilio galimybes „Nemuno žiede“, patirs Formulės 3 greitį sėdint keleivio sėdynėje bei galiausiai pats sės už ko gero kiekvieno automano svajonės – Ferrari – vairo.

Norintys išbandyti naująją pramogą, kainuojančią 399 €, privalo turėti galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir bent 2 metų vairavimo stažą.

Unikali pramoga Lietuvoje – „Ferrari 360 Spider“ vairavimas tikroje lenktynių trasoje

"Ferrari"