Pirmoji versija, kas sukėlė milžinišką angarų gaisrą

Alfa.lt | BNS
2015-06-20 14:18

Didžiulį trijų angarų, kuriuose buvo automobilių remonto dirbtuvės, baldų gamybos įmonės, sandėlis su brangia kompiuterine ir telekomunikacijų įranga, gaisrą Vilniuje penktadienį galėjo sukelti žmonių aplaidumas ir neužgesinta cigaretė, prognozuoja vieno sudegusio angaro savininkas Olegas Murnikovas, vertęsis patalpų nuoma penkioms įmonėms.

Pasakodamas apie įvykį Lietuvos radijui jis žadėjo iš gaisro kaltininkų reikalauti atlyginti nuostolius, kurių dar neskaičiavo. Verslininkas taip pat nekomentavo, ar jo angaras buvo apdraustas.

Pasak O. Murnikovo, jo patalpos užsidegė nuo šalia buvusio angaro, kuriame ir kilo gaisro židinys.


„Vidurinis angaras buvo išnuomotas automobilių laužymui – ten buvo ardomi automobiliai. Manau, kad gaisrą sukėlė darbuotojai. Po darbo... Jie turėjo viduryje angaro tokį persirengimo kambariuką... Kur sėdėdavo... Visiems taip pat žinoma, kad mėgdavo ir išgerti. Tai, manau, penktadienį po darbo išgėrė, parūkė, numetė nuorūką, o užsidegęs automobilis iš karto persimetė į kitus – čia minučių klausimas“, – apie galimas gaisro priežastis pasakojo sudegusio angaro savininkas.


Pradėtas ikiteisminis tyrimas

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl penktadienio vakarą Vilniuje kilusio didžiulio gaisro, kurio metu sudegė netoli Lazdynų rajono esantys trys angarai, kuriuose buvo automobilių remonto dirbtuvės, baldų gamybos įmonės, sandėlis su brangia kompiuterine ir telekomunikacijų įranga, šeštadienį pranešė Lietuvos radijas.


Pasak vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio, ugniagesiai iš gaisravietės yra išvykę, tačiau stebėjimas nenutrauktas. „Jie budės tol, kol bus likviduotas visiškas bet koks gaisro atsinaujinimo pavojus – galimas tolesnis užsiliepsnojimas, nes yra įvairių degių medžiagų, gaisro židinys buvo gana didelis. Šis gaisras buvo šiais metais Vilniuje vienas didesnių“, – teigė ministras.

Jis nekomentavo gaisro priežasčių: „Versijas kelia tyrėjai, yra gaisrinių tyrimų laboratorija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.“

Pasak S. Skvernelio, gaisro vietoje dirbo aplinkosaugininkai. Ministras sako, kad apie galimą gaisro poveikį sveikatai gyventojai buvo informuoti laiku.

Gaisro metu angaruose žmonių nebuvo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Pirmoji versija, kas sukėlė milžinišką angarų gaisrą

Penktadienio vakarą Vilniuje užsidegė angarai
+19