​Oksana Pikul-Jasaitienė: ir moteris moterį gali pradžiuginti subtiliomis dovanomis

Oksana Pikul-Jasaitienė
Oksana Pikul-Jasaitienė
  © Gediminas Žilinskas
Alfa.lt
2015-05-29 11:52

Artėjant ilgai lauktam vasaros sezonui daugeliui mūsų prasideda ir švenčių maratonas. Išleistuvės, vestuvės, mergvakariai, gimtadieniai dažną mūsų priverčia sukti galvą ir ieškoti dovanų idėjų. Kad būtų gražu, originalu, praktiška, madinga ir už prieinamą kainą – tokius prioritetus ieškodami dovanų sau išsikeliame kiekvienas. Tačiau jei kalbame apie dovanas dailiajai lyčiai, šis reikalas tampa itin subtilus.

Į moteriškus chalatus kuriančią Henriką Juknaitę klientai kreipiasi ieškodami ne tik gražios, praktiškos, bet ir jaukios dovanos draugėms, merginoms, mylimosioms. „Kalbant apie dovanas, chalatas – išties universali, moteriška, tačiau kartu ir subtili, įvairioms progoms tinkanti dovana. Pastebiu, kad mano chalatai neturi sezoniškumo ir yra dažnai dovanojami gimtadienių, vestuvių, mergvakarių, gražiausių žiemos švenčių progomis“, – šypsosi kūrėja.

Chalatai ne tik jaukūs, patogūs dėvėti, bet ir patrauklūs tuo, kad klientas gali pats išsirinkti kūrėjos siūlomą spalvų bei audinių derinį. „Genialumas neretai slypi paprastume. Kurdama paprastus, tačiau skoningus modelius, naudodama jaukią ir patogią viskozės su elastanu medžiagą, garantuoju, jog kokybiškas drabužis ne tik neatsibos, bet ir tarnaus ne vienerius metus“, – teigia kūrėja.

Dainininkė bei televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė mielai dėvi kurtus chalatus ir teigia, jog tai – vienas patogiausių jos drabužių, dėvimų namuose: „Šiuo ypatingu laukimosi metu dėvint drabužius norisi jaustis jaukiai, šiltai ir patogiai. Esu iš tų moterų, kurios neskuba ryte įsliuogti į laisvalaikio drabužius – jei netenka skubėti, rytą mielai leidžiu įsisupusi į jaukų ir moterišką drabužį – chalatą. Šiuo atveju Henrikos kurtasis – mano mėgstamiausias ir dažniausiai dėvimas namuose.“

Įvertinusi kūrinių jaukumą ir praktiškumą, Oksana ne tik įsiamžino jaukioje chalatų fotosesijoje rudenį, tačiau jais pradžiugino ir savo mylimiausias moteris – mamą bei geriausias drauges žiemos švenčių metu. Anot Oksanos, tokia subtili ir moteriška dovana pradžiugintų kiekvieną merginą, moterį bet kokia proga.

​Oksana Pikul-Jasaitienė: ir moteris moterį gali pradžiuginti subtiliomis dovanomis

Oksana Pikul-Jasaitienė
+1