Ko geriau nesakyti Tauro ženklo atstovui

Tauras
Tauras
Astromanija.lt
2015-05-02 07:56

Būti Tauru – ką tai reiškia? Paprastai žmonės šio ženklo atstovą įvertina stereotipiškai – jis užsispyręs, lėtas, kartais net tingus ar agresyvus.

Žinoma, Tauras, kaip ir kiti Zodiako ženklai, turi trūkumų. Kas jų neturi? Vis dėlto, pirmiausia, jie yra lojalūs, patikimi, ištikimi ir švelnūs.

Sužinokite, kas gali išvesti juos iš pusiausvyros ir priversti elgtis lyg pasiutusiems buliams.

Ar galiu šįkart išrinkti, kur valgysime?

Taurai myli maistą ir gėrimus, todėl dažniausiai jie artimiesiems ir draugams parenka vietas, kur valgyti. Dažniausiai jie veda į nepigias kavines ir restoranus. Taurai tiesiog mėgsta kokybiškus dalykus, tarp jų ir maistą.

Nesu tikras, ar galiu tavimi pasitikėti.

Tai bene ištikimiausi pasaulyje draugai ir kolegos. Bent menkiausia abejonė jų lojalumu juos skaudžiai žeidžia. Klausimas yra kitas, kaip po tokio jūsų pareiškimo Tauras galės jumis pasitikėti?!

Tu pernelyg prilimpi, nepalieki man erdvės.

Antrasis Zodiako ženklas yra ištikimas ir atsidavęs šeimai ir draugams. Jis taip juos myli, negi daug prašo – tik sulaukti jų meilės ir atsidavimo? Jeigu draugas ar mylimasis Taurą išduos, į jį daugiau neverta kreiptis, prašytis atgal ar skųstis, kad naujasis draugas įskaudino ar apgavo. Tauras jus užjaus kaip žmogų, bet kaip draugas ar partneris jam nebebūsite įdomus.

Per daug savęs atiduodi kitiems.

Taurai yra dosnūs žmonės. Jie rūpinasi ne tik draugais, bet negali ramiai praeiti ir pro benamius, nuolatos aukoja labdaringiems projektams. Tauro ženklo atstovai tiesiog myli žmones.

Ar per šias Kalėdas galėtum padovanoti ką nors įdomesnio / prasmingesnio?

O ne! Suprantama, jums trūko kantrybė, kai per šventes vėl gavote vaflių keptuvę. Bet juk tai taip praktiška! Kas iš tų dovanų, kurias neaišku, kur panaudoti?
Praktiškus šio ženklo atstovus tokia pastaba tikrai gali įžeisti ar sunervinti. Vis dėlto Tauro ženklą valdanti Venera padovanoja išlavintą skonį ir estetikos pojūtį, todėl, tikėtina, ne visi bus tokie užsispyrę ir nepalaužiami, iš jų gausite ir prasmingesnių dovanų.

Siaubas, kaip čia netvarkinga (kiek daug daiktų)...

Ei, čia jo namai, ką nori, tą juose ir daro. Nepatinka, galite išeiti. Svarbu, kad pačiam Taurui čia gyventi jauku ir smagu.

Baik čia gulinėti.

Tokia pastaba karštesnį Tauro ženklo atstovą galėtų įsiutinti, toks šoktų aiškintis, gal net kibtų į atlapus. Bet greičiausiai to nedarys, kol nepabaigs žiūrėti mėgstamo šefo J. Oliverio ar G. Ramsay laidos serijos.

Taigi ką ketini daryti, kai baigsi... (mokyklą, studijas, projektą)?

Aaa. Vienas vargas su tokiais klausimais. Tauro ženklo atstovai yra kūrybingi žmonės. Nesvarbu, kokia jų profesija, jie mokės savo žinias panaudoti ir dažniausiai tai padarys labai sėkmingai.

Tu toks išlepęs.

Na ir? Tauro ženklo atstovai tiesiog mėgsta save palepinti geriausiais žmonijos sukurtais dalykais. Na, gerai, ne visada malonumai turėtų būti svarbiausių dalykų sąrašo viršuje.

Leisk tau padėti.

„Ačiū, nereikia“, – greičiausiai išgirsite tokį atsakymą. Ir nėra čia ko įsižeisti! Tauras tiesiog yra labai nepriklausomas Zodiako ženklas. Jam nereikia pagalbos. Dažniausiai. Jeigu prireiks, paprašys.

Visada nori, kad būtų tavo valia.

Bet juk Tauro sprendimas būna pats geriausias, ar ne taip? Po šiuo ženklu gimę gal ir yra užsispyrę, bet dažniausiai, kaip parodo laikas, jie būna teisūs. Bet kiekvieno teisė klysti, taip sakant.

Oi, užmiršau piniginę.

Jei norite, kad Tauras jus niekintų, – pirmyn, rodykite šiuos pigius triukus. Paprastai šio Zodiako atstovai pasižymi jautrumu ir dosnumu, patys susivoks už jus sumokėti, jei žinos, kad jums striuka su pinigais. Bet atsipūtę „po**uistai“, kurie naudojasi jo gerumu, sugeba kaip reikiant užrūstinti Taurą.

Ei, ar galėčiau pasiskolinti...?

Nesvarbu, kas tai būtų, – knyga, drabužis, papuošalas, greičiausiai išgirsite neigiamą atsakymą. Tauras labai saugo savo daiktus, todėl nemėgsta jų dalyti į kairę ir dešinę. Be to, tai yra labai asmeniška, jam pačiam nepatinka skolintis iš kitų.

Pinigai yra blogis.

Dažniausiai po Tauro ženklu gimę žmonės moka užsidirbti pinigų, kodėl neturėtų jų leisti su malonumu – sau ar kitiems? Bent jau skonį jie turi ir žino, kaip tinkamai investuoti, – ar tai būtų trumpalaikis džiaugsmas ar ilgalaikis saugumas.

Ar negali tiesiog susitaikyti su tuo?

Jeigu gerai pažįstate Taurą, greičiausiai to jam niekada nepasakysite. Gimę po šiuo Zodiaku pasižymi atkaklumu ir ištverme. Nesėkmės jų nesugniuždo, o užgrūdina. Todėl ne, jis negali su tuo susitaikyti ir toliau sieks savo, kol pasieks. Aišku?