Jis gyvas! „Facebook“ žudiku pramintas socialinis tinklas „Tvistas“ vėl veikia

Socialinis tinklas „Tvistas“
Socialinis tinklas „Tvistas“
  © Archyvas
Alfa.lt
2015-04-28 11:06

„Na ką, pradedam naują erą. To Lietuvoje dar nebuvo ir nebus dar bent dešimt metų! Startuojam galingai. Ar visi pasiruošę?“ – su tokia žinute po daugiau nei 2 metų pertraukos grįžo „nerealiausiu“ prisistatęs socialinis tinklas „Tvistas“.

Dabar jame registruotis gali visi norintys, tiesa, reikės laukti patvirtinimo, o jų skaičius, numatoma, bus ribotas.

Socialinį tinklą 2013 metų sausio 18 dieną į pasaulį paleido 37 metų kaunietis Arnas Drabikas. Jo teigimu, „Tvistas“ yra „skirtas visiems, kurie nori draugauti, bendrauti, skelbti ir dalytis tekstine, foto ir  vaizdo medžiaga“. Jo teigimu, šis tinklas taps Lietuvoje populiariausio socialinio tinklo „Facebook“ žudiku.

Deja, po vartotojų antplūdžio ir (ar) programišių atakų projektas dėl saugumo spragų ir atnaujinimo darbų buvo sustabdytas. Planuota, kad atnaujinimo darbams reikės 1–2 mėnesių, tačiau viskas užtruko daugiau nei dvejus metus.

„Startas užtruko, teko daug kartų jį atidėti. Tačiau, kita vertus, nieko panašaus tokiu lygiu Lietuvoje nebuvo sukurta, o tai jau yra papildoma atsakomybė ir papildomi darbai“, – rašo „Tvisto“ administratorius.

Naujasis „Tvistas“ lankytojus pasitinka atsinaujinęs ir apsivalęs. Visos senos paskyros bus pašalintos, o visą vartotojų įkeliamą informaciją (tekstinę, foto, vaizdo) turės patvirtinti administratorius! Trumpai tariant, peržiūrės informaciją ir nuspręs, ar ji verta atsidurti viešumoje.

Jei norėsite tapti šio tinklo nariu, apsišarvuokite kantrybe: „Iš anksto atsiprašome, kad negalėsime, ypač pradžioje, atsakyti į visus jūsų laiškus, nes mūsų komanda yra maža, o portalo lankytojų – daug. Taip pat atsiprašome už galimus nesklandumus.“

Kaip šį kartą seksis „Tvistui“, pamatysime jau netrukus.

Jis gyvas! „Facebook“ žudiku pramintas socialinis tinklas „Tvistas“ vėl veikia

Socialinis tinklas „Tvistas“

Alfa.lt apklausa