Atvirosiose Alytaus futbolo pirmenybėse – afrikiečių komanda

M. Mwewa
M. Mwewa
  © Alytausgidas.lt
Alfa.lt
2015-04-07 09:21

Alytaus apskrities futbolo federacijos (AAFF) klubų vadovų susirinkime paaiškėjo, kad 2015 m. AAFF lauko futbolo čempionate ketina dalyvauti nemažiau 9 komandų.

AAFF pirmenybėse, kurios yra Lietuvos futbolo federacijos III lygos regioninis čempionatas, jau pareiškė norą dalyvauti trys Alytaus miesto, dvi Lazdijų rajono, po vieną Alytaus ir Varėnos rajonų bei svečių teisėmis dvi – Kauno apskrities komandos.

Alytui ketina atstovauti LFF I lygoje šiemet debiutavusio klubo FM „Auska“ dubleriai, praėjusio sezono AAFF čempionas ir Pietų Lietuvos taurės laimėtojas FK „Centras“ bei pirmenybių naujokė, tarptautinė ekipa, kurios sudėtyje rungtyniaus užsieniečiai ir lietuviai, studijuojantys ar dirbantys Alytaus kolegijoje, I Alytaus gyventojai.

Kaip ir ankstesniais metais Lazdijų rajoną reprezentuos praėjusios AAFF sezono vicečempionė Veisiejų „Dainava“, o nuo šio sezono – ir naujokas Lazdijų „Lazdis“. Alytaus rajono atstovas – praėjusių pirmenybių bronzos medalininkas FK „Simnas“. Varėnai atstovaus FK „Merkys“.

AAFF pirmenybės - atviros, jose tradiciškai dalyvauja ir Kauno apskrities atstovai. Šiemet tai turėtų būti Birštono ir Prienų klubai. Kaip ir AAFF salės čempionatui, kuriame tarp 13-os komandų stipriausia buvo Alytaus FK „Rese“, lauko futbolo pirmenybėms vadovaus vyriausiasis teisėjas Petras Simanavičius.

Nors AAFF lauko futbolo sezonas pradės greit (planuojama - balandžio 19 dieną) pirmenybės vis dar yra atviros į kitiems regiono klubams. Už AAFF aukštesnio rango čempionatas yra LFF II lyga. Į ją iš Pietų Lietuvos jau priimti FK „Druskininkai“ ir Alytaus FK „Vidzgiris“, licencijų dar tikisi Alytaus FK „Dainava“ ir Prienų FK „Rūdupis“.