Gintarė Karaliūnaitė apie per koncertą iškritusią krūtį: pasižiūriu, ogi vienas spenelis lauke!

Gintarė Karaliūnaitė
Gintarė Karaliūnaitė
  © Lukas Balandis
Alfa.lt | Alfa.lt
2015-04-01 14:31

Šį šeštadienį atsinaujinusios BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą” skambės Gintarės Karaliūnaitės Canuel (36 m.) dainos ir liesis istorijos iš jos neliūdno gyvenimo.

Gintarę scenoje su pertraukomis matome jau kone dvidešimtį metų, ir vis – seksualią, nuolat energingą ir besišypsančią. Šiuo metu vienerių metukų dukrytę Sofiją auginančiai mamai šis šou tapo didžiuoju sugrįžimu į šou pasaulį.

Gintarė laidoje papasakos ne vieną intriguojančią istoriją. Viena jų – susijusi su itin seksualiais drabužėliais, kuriuos ji su šokėjomis mėgdavo dėvėti koncertų metu. „Turėjau siuvėją Titą, jai linkėjimai. Tai ji vis girdavo mano figūrą, liepdavo nieko neslėpti. Tai mes ir neslėpdavom. Pasiūdavome tokius apdarus, kad ohoho... O juk kartais į koncertą atvykdavau pavalgiusi, tai tie šoniukai išlindę... Ech, ta jaunystė”, – net pati šiandien stebisi Gintarė. Ji prisiminė vieną nutikimą Pasvalyje.

„Koncertavome kažkokios šventės proga. Dainavau dainą „Be tavęs”. Atidaviau visą save – šokau, kraipiausi. Vidury dainos pastebėjau, kad man viena šokėja vis rodo pirštu į krūtinę. Nesupratau, kas darosi. Daina baigiasi – pasižiūriu, ogi vienas spenelis lauke. Jetau, kokia gėda... Šokėjos profesionaliai mane savo kūnais uždengė, kad galėčiau susitvarkyti”, – juokdamasi sakė dainininkė.

Pasak Gintarės, jei anuomet, prieš keliolika metų, būtų buvusi bulvarinė spauda, ji būtų pakrikštyta seksualumo bombų sprogdintoja. „Tačiau tais laikais niekas nefotografavo ir į internetą nekeldavo. Mano nuotykio liudininkai buvo tik pasvaliečiai. Gal ir gerai, kad išvengiau skandalo. Juk spenelis man išlindo dar iki pasaulinių sensacijų, kai netyčia scenoje apsinuogino Madonna, o vėliau – ir kitos žvaigždės”, – sakė ji.

Gintarės kurtos dainos kitų žvaigždžių lūpose, taip pat – pikantiškos ir atviros istorijos jūsų laukia 19 valandą per BTV.

Gintarė Karaliūnaitė apie per koncertą iškritusią krūtį: pasižiūriu, ogi vienas spenelis lauke!

Gintarė Karaliūnaitė
+3