Mados mylėtojai rinkosi į naujo butiko atidarymą
Renginio akimirkos

Marija Palaikytė (dešinėje)
Marija Palaikytė (dešinėje)
  © Akvilė Petraitytė
Alfa.lt
2015-02-27 19:20

Vilniuje, rodos, butikų, prekiaujančių Lietuvos kūrėjų darbais netrūksta, tačiau, matyt, paklausa ir žmonių susidomėjimas originaliais ir išskirtiniais darbais vis didėja, o tai, atrodytų, mažoms krautuvėlėms yra puikus šansas plėtoti savo veiklą, tad krautuvėlė „Baltas miškas“ atvėrė dar vienas duris.

„Pastebėjau, žmonės vis dažniau ieško daugiau nei tik naujo drabužio ar originalaus papuošalo. „Baltą Mišką“ auginame tarsi vietą, kurioje kaskart galima rasti kūrybos dvasia persismelkusių naujų dalykų, o pirkėjas sutinkamas tarsi svečias“, - sako Vilniaus Užupio rajone jau veikiančios, o dabar ir šv. Mikalojaus gatvėje savo pirkėjams duris atvėrusios dizainerių krautuvėlės savininkė Ieva Balčiūtė.

2013 metais pradėjusi veikti ir lietuvių, latvių ir estų dizainerių drabužius bei aksesuarus pardavinėjanti krautuvėlė per dvejus metus gali didžiuotis subūrusi nuolatinių gerbėjų būrį.

„Keliame didžiulius reikalavimus kokybei. Drabužis gali būti labai gražus, bet pirmiausia jis turi būti kokybiškas. Neretai tenka nuvilti dizainerius, kai atsisakome prekiauti jų sukurtais daiktais, tačiau labiausiai nenorime nuvilti savo pirkėjų. Svajoju, kad mūsų krautuvėlė taptų lyg kokybės atspaudu – jei prekė mūsų lentynoje, vadinasi, ji yra verta dėmesio.“

Šios krautuvėlės vadovė sako, kad prieš dvejus metus nė nemaniusi, jog Lietuvoje esama tiek daug talentingų mados kūrėjų ir įdomių prekės ženklų.

„Antrąją parduotuvę atidarėme, nes manome, kad kiekvieną gražų talentingo dizainerio kūrinį privalu parodyti pirkėjams, tinkamai jį eksponuoti. Mūsų erdvė Užupyje tam jau yra per maža.“

Beveik metus „Baltas Miškas“ džiaugiasi savo partneriais Pietų Korėjoje. Seulo centre esančioje parduotuvėje, o taip pat ir interneto parduotuvėje, jie parduoda keturių dizainerių – „Bug Wooden Accessories“, „Soulaccess“, „Naked Bruce“ ir „Body Talk“ gaminius.

„Netrukus į Korėją planuojame išvežti dar keletą naujų prekės ženklų, lietuviškų gaminių taip pat turėtų atsirasti ir Pekine, „Lafayet“ prekybos centre“, - sako antrąją parduotuvę Lietuvoje atidariusi Ieva Balčiūtė.  

Mados mylėtojai rinkosi į naujo butiko atidarymą

Marija Palaikytė (dešinėje)
+32