Trys būdai parinkti laimingą vardą būsimam kūdikiui

 Kūdikis
Kūdikis
  © 123rf.com
Astromanija.lt
2015-02-28 10:03

Vardo parinkimą lydi dramos ir tragikomedijos. Dažnai šeimoje ar giminėje šis procesas apipinamas istorijomis ir kartais tampa giminės legenda. Gera žinia, kad suaugus galima tai pakeisti, o kol pilietis tik gimęs, turės palaukti, kol galės pasisakyti.

Jeigu esate mažylio besilaukiantys tėvai, tikriausiai jau ištyrinėjote vardynus. Tačiau vien išrinkti vardą neužtenka. Juk svarbu, kad šis būtų laimingas, neštų jūsų vaikui sėkmę. Vieni vadovaujasi intuicija, kiti tyrinėja vardo reikšmes ir permąsto visus jiems žinomus žmones, istorines asmenybes ar personažus.

Yra ir paslaptingesnių būdų patikrinti, ar vardas tiks jūsų atžalai. Astrologai sako, kad to paties vardo variantai (naudojami sutrumpinimai ar labiau už vardą prigijusios pravardės) vis kitaip veiks žmogų, nes kiekvieną vardo variantą valdys vis kita planeta. Šįkart ne apie astrologiją, o apie mistiškesnius metodus.

Paslaptingoji Kabala arba krikšto vardas

Tai yra žydų mistinis mokymas apie pasaulio sukūrimą, kintančios begalybės ir mirtingos, baigtinės Visatos santykį, gėrio ir blogio kilmę, kalbos prigimtį. Hebrajų abėcėlės raidės turi skaitmeninį atitikmenį, kiekvienai raidei priskiriama ne viena reikšmė. Iš šių paslaptingų raidžių sudaryti vardai gali didinti juo pavadinto žmogaus sėkmę, gerinti jo likimą.

Tikintiems krikšto vardas gali padėti „pataisyti“ vardo ir pavardės įtaką, jį sustiprinti, gauti šventojo, kurio vardu pavadintas, globą ir palaikymą.

Numerologija

Net jei jūsų išrinktas vardas turi palankią reikšmę ir yra sėkmingas, būtina patikrinti, kaip jis dera su pavarde (ir krikšto vardu, jei tokį išrinkote ir jis įrašytas oficialiuose dokumentuose).

Numerologija padės išsiaiškinti, ne tik vardo (vardų) ir pavardės sąryšį, bet ir pridės Gyvenimo kelio skaičių, šis gaunamas, kai sudedami visi gimimo datos dėmenys.

Net jei skaičiuosite ne patys, o padedami numerologo, vis tiek galutinį sprendimą teks priimti jums. Turėsite pasikliauti nuojauta, įžvalgomis, gal net sapnais, kurie padės išrinkti, jūsų manymu, tinkamiausią vardą ir leis jam eiti pasirinktu keliu, leis realizuoti save gyvenime ir atrasti laimę.

Protėvių vardai

Dažnai kiekvienas iš būsimų tėvų turi šiltų prisiminimų apie tėvus, prosenelius ar kitus mylimus ir brangius žmones iš vaikystės. Prieš nuspręsdami taikiai ar prieš suremdami ietis, išsiaiškinkite, kokiomis savybėmis pasižymėjo jūsų ar partnerio protėvis, koks buvo jo ar jos būdas, kuo užsiėmė gyvenime ir kaip jį nugyveno.

Dar giminaičio vardą galite patikrinti pagal Kabalos ar numerologijos principus, jei vaikui jis tinka, tada liks mažiau abejonių. Susikaups daugiau pliusų ir nusvers pasirinkimą.

Kai kuriose pasaulio kultūrose neskubama vaikui suteikti vardo. Kartais jis kelerius metus pragyvena jo neturėdamas. Mūsų aplinkoje tai neįmanoma, bet svarbiausia suvokti, kad negalima skubėti ir vaikui duoti pirmą pasitaikiusį vardą, „nes nesugalvojam“, „neapsisprendžiam“, „reikia įrašyti į dokumentus“.

Dažniausiai pavardės nepakeisi, todėl daugiausia laisvės turime rinkdami vardą ar krikštavardį. Vardas yra kaip vėliava, išrinkite tokį, su kuriuo vaikas galės eiti išdidžiai, tvirtai ir pasitikėdamas savimi ir savo likimu.

Trys būdai parinkti laimingą vardą būsimam kūdikiui

 Kūdikis
+4