Prancūzų buldogo ir kūdikio draugystė: kartu miega, valgo ir maudosi

Kūdikio ir Prancūzų buldogo draugystė
Kūdikio ir Prancūzų buldogo draugystė
© Socialiniai tinklai

Šuns ir kūdikio duetas viską daro kartu – ir maudosi, ir miega. Iš Radviliškio kilusi ir šiuo metu Čikagoje gyvenimą sukūrusi fotografė Ivette Ivens pastebėjo, jog jos sūnus Dilanas ir šeimos Prancūzų buldogas Farlis užmezgė širdį glostančią draugystę,

25 metų moteris sako: „Farlis vsuomet yra su mumis ir jis seka kiekvieną mažylio Dilano judesį“.

„Jis kantriai žaidžia ir stengiasi neknarkti, kuomet jie kartu miega. Tai pati nuoširdžiausia draugystė – švelni, besąlygiška ir neišskiriama. Esu tikra, jog Dilanas galvoja, jog Farlis yra jo giminė – jie panašaus dydžio. Mano sūnus – „atsipūtęs“ ir visuomet laimingas, man patinka juos matyti kartu“, – apie šuns ir vaiko draugystę pasakojo I. Ivens.

Prancūzų buldogų veislės šunys gali tapti puikiais šeimos nariais tiems, kurie gali šūneliams skirti visą dėmesį. Ivette Ivens internete pamačiusi Farlio nuotrauką, pamatė ir jo gimimo datą – šūnelis pasaulį išvydo tą pačią dieną, kaip ir jos sūnus. 

„Aš pamačiau jo gimimo datą ir supratau, kad jis turi atsirasti pas mus. Farlis, išties, man labai daug padeda... Jis laižo Dilano kaklą, jei jis verkia – tuomet sūnus pradeda garsiai juoktis, o tai yra miela“, – pasakojo Ivette.