​Teisėsaugos institucijų vadovams – fizinio pasirengimo testas

Linas Pernavas
Linas Pernavas
  © Karolis Kavolėlis / Alfa.lt

Vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio įsakymu sudaryta komisija pirmadienį organizavo fizinio pasirengimo testą statutinių įstaigų vadovams.

Atliekant testą dalyvavo policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos direktorius Kęstutis Jucevičius, Vadovybės apsaugos departamento direktorius Rymantas Mockevičius, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Vainius Butinas, Viešojo saugumo tarnybos vadas Sergejus Madalovas, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Remigijus Baniulis.

Per nustatytą laiką pareigūnai turėjo nubėgti 1000 metrų, bėgti šaudykle (10x10), daryti atsispaudimus, šaudyti į taikinį, demonstruoti kovinės savigynos veiksmus. Rezultatus vertino vidaus reikalų viceministro Artūro Norkevičiaus vadovaujama komisija, kurios sudėtyje buvo ir VRM Viešojo valdymo politikos departamento Valstybės tarnybos ir sporto politikos skyriaus patarėjas Virgilijus Alekna. Visi dalyvavusieji nustatytus normatyvus įvykdė.

„Statutinėse tarnybose fizinis pasirengimas yra ypač svarbus. Gerą fizinę forma turi demonstruoti ne tik eiliniai pareigūnai, tačiau ir viršininkai. Jie – visų pirma, nes yra pavyzdys pavaldiniams. Džiugu, jog vadovai pasirodė tikrai gerai“, – pranešime spaudai cituojamas vidaus reikalų ministras S. Skvernelis.

Kaip naujienų portalą Alfa.lt informavo vidaus reikalų ministro patarėjas Tomas Beržinskas, vertinant teisėsaugos institucijų vadovų fizinį pasirengimą, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad skiriasi jų amžius.

„S. Madalovui yra 70 metų, o, tarkime, L. Pernavui yra daugiau negu 30, taigi verta į tai atkreipti dėmesį. Tiek S. Madalovas, tiek L. Pernavas, tiek ir kiti vadovai pasirodė gerai. Vis dėlto geriausius rezultatus parodė policijos generalinis komisaras L. Pernavas“, – sakė T. Beržinskas.

​Teisėsaugos institucijų vadovams – fizinio pasirengimo testas

Linas Pernavas