​Čekijoje gyvenantis seksualusis aktorius Žilvinas Tratas nuo šiol prisistato kitu vardu
Sužinokite!

Žilvinas Tratas
Žilvinas Tratas
  © Socialiniai tinklai

Įspūdingų formų modelis, aktorius, vaidinęs serialuose „Pasmerkti 2“ ir „Pavogta laimė 3“, taip pat nusifilmavęs Gabrielle Salvatoreso filme „Sibirietiškas auklėjimas“,  Žilvinas Tratas jau kurį laiką nebegyvena Lietuvoje ir savo karjerą tęsia Čekijoje. Gerbėjus išvaizdus vyras vis pradžiugina akimirkomis iš savo naujo gyvenimo etapo. Panašu, kad vyras pasiryžęs išgarsėti ir užsienyje, todėl net ryžosi pasivadinti kitu vardu.

„Mieli draugai, dar kartą pranešu, kad šis puslapis netrukus bus panaikintas. Jei Jums įdomi mano tolimesnė profesinė veikla, spauskite (nuoroda į kitą puslapį – red.)“, – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė aktorius, užsimindamas apie rimtus gyvenimo pokyčius.

Nuo šiol Žilvinas save vadina Jamesu Tratu. „Netinka man tas James, nors tu ką...“ – piktinosi vienas gerbėjų, tačiau aktorius sureagavo ramiai, teigdamas, kad šis vardas jam prilips ir tam tereikia laiko. 

Ne paslaptis, kad lietuviški vardai dažniausiai būna sunkiai suvokiami ir ištariami užsieniečiams, tad, matyt, dėl to vyras siekia išgarsėti Jameso vardu.

​Čekijoje gyvenantis seksualusis aktorius Žilvinas Tratas nuo šiol prisistato kitu vardu

Žilvinas Tratas
+12