​Prieš Kalėdas Vilkaviškyje atidaroma nauja Varle.lt parduotuvė

Varlė.lt
Varlė.lt
  © Organizatoriai
alfa.lt
2014-12-19 13:45

Prekybos centras internete Varle.lt Vilkaviškyje gruodžio 22 d. atidaro 23-iąją tinklo parduotuvę. 200 kvadratinių metrų ploto parduotuvė įsikūrė Vilkaviškio prekybos centre „Topolis“. Parduotuvės lankytojai čia galės apsižiūrėti ir įsigyti per 2 tūkst. skirtingų buities, elektronikos prekių, pasinaudoti šventiniais pasiūlymais.

Iki atsirandant naujai parduotuvei, Vilkaviškio gyventojams artimiausia Varle.lt parduotuvė buvo Marijampolėje.

Kaip ir dauguma Varle.lt parduotuvių, naujoji bendrovės parduotuvė veiks franšizės pagrindu. Pasak bendrovės komercijos direktorius Mariaus Butausko, franšizės partnerius bendrovė renkasi itin kruopščiai ir atsakingai.

„Rinkdamiesi partnerius, ieškome vietinių verslo lyderių ar ambicingų pradedančių verslininkų. Mums svarbu, kad jie pažinotų vietinius žmones, išmanytų jų poreikius ir negaištų laiko, aiškindamiesi vietos verslo specifiką. Suvokiame, kad pasitikėdami partneriais ir jų patirtimi, lengviau pelnysime vietos bendruomenės palaikymą ir pripažinimą“, – kalbėjo M. Butauskas.

Pasak Gintaro Brokevičiaus, Vilkaviškyje veikiančios bendrovės „Gintrėja” direktoriaus, partnerystė su Varle.lt užmegzta dėl kelių priežasčių.

Varle.lt pasirinkome dėl šio tinklo žinomumo ir galimybės praplėsti siūlomų prekių asortimentą. Be to, nors jau daugelį metų dirbame su įvairiais tinklais, dar nesame susidūrę su internetine prekyba. Iš Varle.lt tikimės gauti tokios prekybos patirties“, – savo pasirinkimą grindė „Gintrėjos“ vadovas.

Šiuo metu Varle.lt turi didžiausią franšizės tinklą Lietuvoje, todėl bendrovės klientams itin patogu apsipirkti daugelyje šalies miestų ir miestelių. Pasak bendrovės komercijos direktoriaus, darbas franšizės principu padeda įmonei suderinti svarbiausius elektroninės ir tradicinės prekybos privalumus – didelį prekių asortimentą ir galimybę apžiūrėti prekę prieš ją įsigyjant.

Varle.lt vartotojams siūlo bene didžiausią prekių asortimentą iš šiuo metu veikiančių lietuviškų elektroninių parduotuvių. Tarkime, nešiojamųjų kompiuterių pasirinkimas Varle.lt sudaro arti 1,3 tūkst., telefonų – 850 skirtingų aparatų, televizorių – per 540 pasirinkimų.

Kitais metais Varle.lt planuoja tęsti tinklo tinklą ir atdaryti dar penkias naujas parduotuves Lietuvoje.