„Tvarkiečiai“ spręs dėl kandidatų į viceministrus

Rolandas Paksas
Rolandas Paksas
  © Akvilė Petraitytė
BNS
2014-07-24 08:11

Partija „Tvarka ir teisingumas“ ketvirtadienį renkasi į prezidiumo posėdį, kuriame spręs dėl kandidatų į viceministrus.

„Mūsų partija kviečia išplėstinį prezidiumo posėdį dėl kandidatų į šešias vietas Vyriausybėje, kurios mums priklauso pagal koalicijos sutartį. Ketvirtadienį renkamės į išplėstinį prezidiumo, frakcijos, viceministrų ir ministrų posėdį, ir ten bus atsakymas“, - šią savaitę žurnalistams Seime sakė „tvarkiečių“ lyderis europarlamentaras Rolandas Paksas.

„Tvarkiečiai“ turi nuspręsti, ką siūlys ūkio viceministru vietoj Kęstučio Trečiokio, šiam užėmus aplinkos ministro postą. K.Trečiokas šiose pareigose pakeitė į Europos Parlamentą išrinktą Valentiną Mazuronį.

K.Trečiokas šią savaitę žurnalistams sakė, kad viceministru neskirs partijos kolegos Almanto Petkaus, kurį žiniasklaida sako buvus įrašytą į vadinamąją juodąjį sąrašą. K.Trečiokas tvirtino šios pažymos nematęs, bet A.Petkaus neskirs nenorėdamas prieštarauti premjerui Algirdui Butkevičiui.

Kol kas sprendimas nepriimtas dėl buvusios aplinkos viceministrės „tvarkietės“ Daivos Matonienės.

„Tvarkiečiai“ taip pat turi pasiūlyti kandidatą į finansų viceministrus vietoj Vytauto Galvono. Finansų ministras Rimantas Šadžius patvirtino sutaręs, kad V.Galvonas nebedirbs naujoje komandoje, teisėsaugai aiškintis aplinkybes dėl jo neva paimtos paskolos iš lošimų bendrovės savininko.

Į Vidaus reikalų ministeriją negrįš iš „tvarkiečių“ atstovas Algimantas Juocevičius, žiniasklaidoje įvardytas kaip figūruojantis Specialiųjų tyrimų tarnybos medžiagoje. Kitus du buvusius viceministrus - socialdemokratą Elviną Jankevičių ir nepartinį Žimantą Pacevičių - „tvarkietis“ ministras Dailis Alfonsas Barakauskas jau grąžino į buvusias pareigas.


Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.