Buvusiam Žemės ūkio viceministrui teisėsaugininkai pareiškė įtarimus

Rytis Šatkauskas
Rytis Šatkauskas
  © Algimantas Barzdžius
Alfa.lt
2014-07-22 15:51

Buvusiu Žemės ūkio viceministru Ryčiu Šatkausku susidomėjo teisėsaugininkai. Pirmasis iš viceministro pareigų pasitraukęs „darbietis“ į specialiųjų tarnybų akiratį pateko dėl įtarimų reikalavus kyšio.

Kaip rašo portalas Delfi.lt, tokią informaciją patvirtino ir pats buvęs viceministras.

„Taip, jūsų informacija teisinga. Nesureikšminu šito dalyko, nes labai gerai įsivaizduoju situaciją, labai gerai žinau - tai procesas, kurį reikės praeiti. Manau, kad reikiamu laiku, reikiamoje vietoje yra padaryti tam tikri žingsniai ir aš manau, kad juos išsispręsiu„, - delfi.lt sakė R. Šatkauskas.

Alfa.lt primena, jog Žemės ūkio viceministras Rytis Šatkauskas praėjusio mėnesio viduryje kreipėsi į teisėsaugos institucijas prašydamas suteikti jam visą informaciją, kuria remiantis viešoje erdvėje skleidžiamos abejonės dėl jo darbo skaidrumo. Taip pat viceministras žemės ūkio ministrui prof. Vigilijui Juknai įteikė atsistatydinimo raštą.

„Vertindamas šią situaciją, kaip nuolatinį politinių spekuliacijų objektą ir trukdį mano tiesioginiam darbui, nusprendžiau pasitraukti. Ir, nors neabejoju, kad iš teisėsaugos organų gausiu sau palankius atsakymus, nenoriu, kad vieno asmens problema trikdytų ministerijos darbą“, – tada buvo rašoma R. Šatkausko pareiškime.