Į ūkio viceministrus išeinantis V.Naudužas ateityje norėtų pratęsti diplomato karjerą

Vytautas Naudužas
Vytautas Naudužas
  © INNA
BNS
2006-08-02 14:57
Ūkio viceministru sutikęs tapti Lietuvos ambasadorius Turkijoje Vytautas Naudužas ateityje norėtų tęsti diplomato karjerą.
"Prezidentas parėmė mano pasirinkimą dirbti ūkio viceministru, o baigus kadenciją Vyriausybėje pratęsti diplomatinę karjerą", - po trečiadienį vykusio susitikimo su Valdu Adamkumi sakė V.Naudužas.

Darbą Ūkio ministerijoje jis turėtų pradėti nuo rugsėjo 5-osios.

Iki tol Vyriausybė ir prezidentas turės patvirtinti jo atšaukimą iš ambasadoriaus posto. Be to, V.Naudužas dar padės parengti ūkio ministro Vyto Navicko vizitą į Turkiją rugpjūčio 31 - rugsėjo 4 dienomis.

V.Naudužas bus atsakingas už ES ir vidaus rinkos koordinavimo klausimus, be to, jis tikriausiai bus atsakingas ir už "Mažeikių naftos" pardavimo sandorio užbaigimą.

V.Naudužas sakė žurnalistams jau pradėjęs gilintis į "Mažeikių naftos" reikalus, tačiau pridūrė dar negalintis komentuoti su bendrove susijusių aktualijų.

Nuo 2001-ųjų pradžios ūkio viceministru dirbęs Nerijus Eidukevičius, kuris yra įmonių "Alytaus tekstilė" ir "Mažeikių nafta" valdybų pirmininkas, buvo vienas pagrindinių valstybės derybininkų parduodant "Mažeikių naftos" akcijas Lenkijos bendrovei "PKN Orlen".

N.Eidukevičius sutiko dar keturis mėnesius dirbti konsultantu pagal sutartį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.