Avarijoje žuvo du buvusios „Naujųjų Lietuvių“ grupės nariai

„Tipo grupė“.
„Tipo grupė“.
Alfa.lt
2008-08-23 10:36

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Kaune, Raudondvario plente susidūrus dviems automobiliams žuvo prodiuserio Egmondo Bžesko įkurtos grupės „Tipo grupė“ du atlikėjai – Egidijus Remeikis ir Jevgenijus Snytkinas. „Tipo grupė“, sudaryta iš buvusių grupės „Naujieji Lietuviai“ narių, kartu su „Šokoledo“ merginomis dviem mašinomis keliavo namo iš koncerto Šakiuose.

Kauno policija informuoja, kad nelaimė įvyko apie 01.45 val.

reklama

Raudondvario plentu nuo Ežero gatvės Aukštutinių Kaniūkų gatvės link važiavo automobilis Audi A8, kuris priklausė Egidijui Remeikiui, gimusiam 1980 m.

Pirminiais duomenimis, automobilį vairavo Jevgenijus Snytkinas, gimęs 1980 m. Grupės nariai keliavo į kito grupės nario Ugniaus Kiguolio namus. J. Snytkinui iki U. Kiguolio namo buvo likę daugiau nei šimtas metrų, tačiau vaikinas nesuvaldė automobilio ir išvažiavo į priešingos krypties eismui skirtą kelio pusę. Ten J. Snytkino vairuota Audi A8 ir susidūrė su priešais važiavusiu automobiliu Ford Mondeo, kurį vairavo A. Š., gimęs 1963 m.

Apie nelaimę buvusių „Naujųjų Lietuvių“ vadybininkui Edmundui Bžeskui pranešė Ugnius Kiguolis. U. Kiguolis kartu su merginomis skubėjo priekyje kolegų. Egidijus Rimeikis ir Jevgenijus Snytkinas keliavo automobiliu Audi A8 kartu su dar vienu pažįstamu vaikinu. Į priekį skubėjęs U. Kiguolis išgirdo avarijos garsus.

Po susidūrimo J. Snytkino vairuota Audi A8, nuvažiavo nuo kelio, kliudė medžius ir apvirto. Pareigūnų teigimu, automobilyje buvusiems žmonėms niekuo nebuvo galima padėti.

Per įvykį sužalotas automobilio Ford vairuotojas. Anot medikų, jo gyvybei pavojus negresia. Vežamas į ligoninę jis buvo sąmoningas.