„Teo LT“ siūlys ir raiškiosios televizijos paslaugas

TEO LT administracijos pastatas
TEO LT administracijos pastatas
© Andrius Ufartas / Fotobankas
„Jūsų tarpininkas“
2008-04-21 09:52

Aukšta vaizdo ir garso kokybe pasižyminti raiškioji televizija sugundė ir „Teo LT“, bendrovė jau šiemet planuoja ją pasiūlyti savo internetinės televizijos vartotojams, rašo dienraštis „Verslo žinios“.

Vis daugiau šalies gyventojų įsigyja skystųjų kristalų ir plazminius televizorius, kurie palaiko raiškiąją televiziją. „Teo LT“ duomenimis, per metus tokių televizorių Lietuvoje parduodama 100 tūkst. vienetų.

reklama

Bendrovė šiuo metu testuoja raiškiosios televizijos (HDTV) paslaugos teikimo klientams galimybes. Dar šiemet šią paslaugą žadama teikti internetinės skaitmeninės (IPTV) televizijos „Interaktyvioji GALA“ klientams.

Vis dėlto yra ir stabdžių - kol kas programų pasirinkimas skurdokas - raiškiosios televizijos (HDTV) formatu galima žiūrėti vos keletą užsienio kanalų.

„Teo“ nebus pirmoji Lietuvos bendrovė, įšokusi į raiškiosios televizijos traukinį. Šią paslaugą jau siūlo „Balticum TV“, Šiaulių „Telerena“, „Alpha komunikacijų“ įmonių grupė. Kol kas „Teo LT“ turi galimybę pasiūlyti raiškiąją TV tik savo internetinės televizijos žiūrovams. Norint raiškiąją televiziją teikti ir „Teo LT“ skaitmeninės antžeminės televizijos „Skaitmeninė GALA“ klientams, bendrovei reikėtų gauti licenciją raiškiosios televizijos transliavimui ir retransliavimui.