Muzikos garsais – į pagalbą vaikams

Muzikos garsais ‒ į pagalbą vaikams
Muzikos garsais ‒ į pagalbą vaikams
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2014-07-03 09:33

Baltijos gitarų kvartetas, smuikininkė Dalia Kuznecovaitė, saksofonininkas Leonardas Pilkauskas, vokalistas Jurgis Baltrušaitis ir būrys kitų atlikėjų. Nuo klasikos ‒ iki pasaulio muzikos, nuo džiazo ‒ iki eksperimentinių improvizacijų. Ir visa tai ‒ vardan vieningo tikslo: palaikyti vaikus, susidūrusius su onkologinėmis ligomis.

Liepos 4 d. (penktadienį), 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje jaunieji atlikėjai penktą kartą susiburs paramos koncertui „Muzikinis linkėjimas“.

Šiais metais drauge su Kristupo vasaros festivaliu organizuojamas renginys kviečia geros muzikos mylėtojus atrasti skirtingų muzikos stilių dermę ir išgirsti įvairių atlikėjų, nedažnai žengiančių į vieną sceną, pasirodymus.

Vakaro metu rinktinius klasikinės, pasaulio muzikos kūrinius ir improvizacijas publikai dovanos smuikininkė Dalia Kuznecovaitė ir altu griežianti Ieva Sruogytė, Baltijos gitarų kvarteto atlikėjai Saulius S. Lipčius, Sergej Krinicin, Zigmas Čepulėnas ir Chris Rubens, pianistės Julija Sadaunykaitė ir Gerūta Griniūtė, dueto „Flip“ nariai fleitininkė Eglė Janauskaitė ir pianistas Audrius Blažiūnas, vibrafonininkas Marius Šinkūnas, saksofonininkas Leonardas Pilkauskas ir vokalistas Jurgis Baltrušaitis. Vakaro programą pristatys ir apie koncertą pasakos aktorius Dominykas Vaitiekūnas.

Specialiai iš Paryžiaus į Vilnių grįžusi smuikininkė Dalia Kuznecovaitė paramos koncerte „Muzikinis linkėjimas“ dalyvauja jau ne pirmus metus. Pasiteiravus, kodėl atlikėja panoro ir šiemet groti paramos koncerte, ji teigė, kad koncerte dalyvauti ją skatina noras bent maža dalele prisidėti prie sunkiomis ligomis sergančių vaikų gydymo, paskatinti aplinkinius padėti tiems, kuriems pagalba yra labiausiai reikalinga.

„Daugelį metų buvau finansiškai remiama Mstislavo Rostropovičiaus fondo, kuris rūpinasi ir onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais. Džiaugiuosi ir tikiu, kad kartu su „Muzikinio linkėjimo“ koncertu žengiame nors ir mažą, bet tvirtą žingsnį pirmyn, kovojant su viena iš opiausių šių dienų problemų ‒ sunkiai pagydomomis ligomis“, ‒ sako atlikėja.

Klausytojai galės prisidėti prie labdaringos „Muzikinio linkėjimo“ idėjos, paaukodami labdaros ir paramos fondui „Rugutė“, globojančiam onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas.

Daugiau informacijos apie koncertą ir atlikėjus čia

 

Muzikos garsais – į pagalbą vaikams

Muzikos garsais ‒ į pagalbą vaikams
+10