Alexandras Rybakas paskolino savo balsą animaciniam herojui

Alexandras Rybakas pristatė animacinį filmą „Kaip prisijaukinti slibiną 2“
Alexandras Rybakas pristatė animacinį filmą „Kaip prisijaukinti slibiną 2“
  © Tomas Lukšys
Alfa.lt
2014-07-03 07:36

Į Vilnių atvyko „Eurovizijos“ nugalėtojas Alexandras Rybakas. „Multikino“ kino centre jis pristatė animacinį filmą „Kaip prisijaukinti slibiną 2“.

Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ dainininkas atliko naujausią savo dainą „Into a Fantasy“ ir taip pristatė vieno populiariausių bei pelningiausių 2010 m. filmų Lietuvoje „Kaip prisijaukinti slibiną“ tęsinį.

A. Rybako daina „Into a Fantasy“, likus vos kelioms savaitėms iki pasaulinės „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ premjeros, buvo įtraukta į šio animacinio filmo garso takelį. Tai – ne vienintelis atlikėjo vaidmuo, kuriant dviem „Oskarams“ ir „Auksiniam Gaubliui“ nominuoto filmo tęsinį. Jis įgarsino pagrindinį filmo herojų – jaunąjį vikingą Žagsulį / Hikapą norvegiškoje filmo versijoje. Savo balsą šiam personažui A. Rybakas „paskolino“ jau antrą kartą – Norvegijoje žiūrovai galėjo išgirsti atlikėją ir pirmojoje, 2010 m. Venecijos kino festivalyje 3D apdovanojimu įvertintoje, filmo „Kaip prisijaukinti slibiną“ dalyje.

Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ A. Rybakas taip pat atliko pergalę „Eurovizijos“ dainų konkurse ir pasaulinę šlovę atnešusią dainą „Fairytale“, susitiko su vilniečiais bei sostinės svečiais, dalijo autografus.

Po baltarusių kilmės atlikėjo iš Norvegijos pasirodymo „Oze“ veikiančiame kino centre „Multikino“ įvyko filmo „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ premjera. Apie vikingų ir slibinų draugystę pasakojančią juostą lietuviškai įgarsino aktoriai Džiugas Siaurusaitis, Agnė Šataitė, Ramūnas Cicėnas, Daumantas Ciunis, Agnė Kaktaitė, Sabulis Remigius, Jonas Šarkus, Tomas Rinkūnas.

Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.

Atlikėjo pasirodymu ir filmo premjera susidomėjo daugybė garsių žmonių:

.

Alexandras Rybakas paskolino savo balsą animaciniam herojui

Alexandras Rybakas pristatė animacinį filmą „Kaip prisijaukinti slibiną 2“
+21