Panemunės pilis įbaugino ir dainininkes, ir parapsichologą

Naujoji merginų dueto "Šokoledas" dainininkė Justė įdėmiai stebėjo aplinką.
Naujoji merginų dueto "Šokoledas" dainininkė Justė įdėmiai stebėjo aplinką.
  © Julius Baliutavičius
LNK
2008-02-19 13:55

Bloga energija užterštos pilies menės šokiravo net LNK „Vaiduoklių medžiotojų“ konsultantą parapsichologą Vladimirą Azanovą.

Prie Kauno stūksanti Panemunės pilis apipinta ne viena legenda. Realybės dokumentikos projektą „Vaiduoklių medžiotojai“ sudomino viena jų – esą po vienu pilies bokštu prieš kelis šimtus metų veikė kankinimų kamera. XVII amžiuje pastatytos pilies prižiūrėtojai tikina, kad vaikštant netoli tos vietos galima pajausti, jog kažkas seka už nugaros, o kartais net pešteli už plaukų.

Šįkart projekto savanorėmis tapo grupės „ŠokoLedas“ merginos Justė ir Sniegė. Daugiausiai viešnagės pilyje laiko merginos praleido... karceryje. Tiesa, iš išgąsčio jos ne kartą spruko laukan, bet, sukaupusios visą drąsą, grįždavo.

Laidos konsultantas bioenergetikas Algirdas Jonas Dainauskas pripažino, kad šioje vietoje itin daug užterštų erdvių, kurioms įtaką padarė nedora žmogaus veikla. Konkretesnis buvo parapsichologas Vladimiras Azanovas.

„Jėzau, Marija! Tokio atvejo dar nemačiau!“, - specialistas kalbėjo neslėpdamas siaubo. Jis atvirai pasakojo apie „sutiktus“ vaikus, moteris ir net luošius.

„Vaiduoklių medžiotojai“ – antradienį, 20.45 val., per LNK