„Radiocentro“ apdovanojimuose triumfavo Vaidas Baumila

Vaidas Baumila radioc
Vaidas Baumila radioc
  © Andrius Petrulevičius

Vilniaus „Siemens“ arenoje šeštadienio, sausio 26-osios vakarą dvyliktą kartą paskelbti „Radiocentro“ apdovanojimų laureatai. Juose triumfavo prieš dvejus metus muzikiname realybės šou „Dangus“ atsiskleidęs Vaidas Baumila, kuris pelnė dvi stilizuotas „Radiocentro“ statulėles - merginų numylėtinis pripažintas geriausiu atlikėju, o taip pat nugalėjo „Postrealizmo“ nominacijoje. Iš viso buvo įteikta dešimt apdovanojimų – kai kurios nominacijos buvo paskelbtos pirmą kartą. Iki šiol dar nė karto specialus apdovanojimas nebuvo įteiktas muzikinių realybės šou dalyviui (nominacija „Postrealizmas“), taip pat pirmą kartą paskelbtos „Šviežio oro gurkšnio“, „Tegyvuoja blondinės“, „Kylantys talentai“ nominacijos.

Vėjuotas ir lietingas sausio vakaras neišgąsdino penkių tūkstančių popmuzikos mylėtojų, „Siemens“ arenoje godžiai sekusių savo dievukų pasirodymus ir kalbas. Daugelis popscenos grandų pasistengė iš širdies pasiruošti šiai šventei, nepaisant to, kad kai kurie iš jų į „Radiocentro“ apdovanojimus atskubėjo paskutinę sekundę. Grupių „69 danguje”, „Šokoledas“ bei „Tipo grupė“ prodiuseris Egmontas Bžeskas tik prieš kelias dienas grįžo iš Tailando, o „69 danguje” dainininkė Nijolė Pareigytė į Lietuvą iš Švecarijos grįžo tik šiandien.

reklama

Paaiškėjo kas, 160 tūkstančių „Radiocentro“ klausytojų nuomone, tapo geriausiais 2007 metais:

Geriausios atlikėjos nominacijoje varžėsi Jurga Šeduikytė, Mia, Rūta Ščiogolevaitė, Sniegė. Garbingas apdovanojimas atiteko Jurgai Šeduikytei.

Geriausio atlikėjo nominacijoje susigrūmė Alanas Chošnau, Onsa, Vaidas Baumila, Vilius Tarasovas. Čia lygių nebuvo Vaidui.

Dėl geriausios grupės titulo varžėsi „Delfinai“, „Mango“, „Mokinukės“, „Next“, o pergalę šventė „Mango“.

Geriausio debiuto nominacijoje buvo įrašytos Mini-Me, „Toxica“, Viliaus Tarasovo, Wikos kandidatūros. Šioje nominacijoje triumfavo Vilius Tarasovas.

Geriausia daina pretendavo tapti „Aš šalia“ (Sniegė), „Yra kaip yra“ (Mia), „Pasiilgau namų“ – „Inculto“ ir Andrius Rimiškis, „Rička, Rička“ – Wika, „Važiuoju pas tave“ („69 danguje“). Klausytojų balsai pergalę lėmė Mia dainai „Yra kaip yra“.

„Postrealizmo“ nominacijoje varžėsi Andrius Rimiškis, Simona, Soliaris, Vaidas Baumila. Šį garbingą, pirmą kartą teikiamą apdovanojimą atsiėmė Vaidas.

Nominacijoje „Šviežio garso gurkšnis“ varžėsi „Ar prabilt apie jausmus“ (Luka), „Jeigu nori“ (Vilius Tarasovas ir Violeta Riaubiškytė, „Jūržolių šokis“ (Aistė Smilgevičiūtė ir „Skylė“), „Smėlio žmonės“ (Jurga), „Tonight viskas Albright“ (Onsa ir Vaidas). Pergalė atiteko Aistės Smilgevičiūtės ir „Skylės“ dainai „Jūržolių šokis“.

Specifinėje nominacijoje „Tegyvuoja blondinės“ špagas surėmė Augustė, Gražkė, „Yva“, Violeta Riaubiškytė. Nugalėtojos titulas atiteko grupei „YVA“.

Nominacijai „Kylantys talentai“ buvo pasiūlytos Elino, „Filtered Tools“, MC Messiah, „Metal on Metal“ kandidatūros. Apdovanojimas atiteko „Metal on Metal“.

Geriausia „Radiocentro“ laidos „Lietuvos Top 20” grupe tapo „Delfinai“.

 

„Radiocentro“ apdovanojimuose triumfavo Vaidas Baumila

Vaidas Baumila radioc
+12