Šiluvos bažnyčioje antrą kartą susituokė Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė-Valančiūnienė

Jono Valančiūno ir Eglės Ačaitės vestuvės
Jono Valančiūno ir Eglės Ačaitės vestuvės
  © Dmitrijus Radlinskas

Birželio 21 dieną Šiluvos bažnyčioje meilę prieš Dievą įteisino krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo mylimoji Eglė Ačaitė-Valančiūnienė. Simboliška, kad, likus vos porai dienų iki Joninių, pora ryžosi ir didelei vestuvių šventei. Naujienų portalo Alfa.lt šaltinių duomenimis, po santuokos ceremonijos šventė persikels į pajūrį.

Dar iki pietų bažnyčia jau buvo papuošta baltomis rožėmis, šalia esančių Jono Pauliaus II namų kieme kilo didelė balta palapinė. Kad viskas vyktų sklandžiai, aplinką sergi keturi apsauginiai.

Svečiai į Šiluvą atvyko likus valandai iki ceremonijos. Tarp jų - ir ne vienas žinomas krepšininkas su antrosiomis pusėmis: Robertas Javtokas su žmona Vilma, Steponas Babrauskas, Vilmantas Dylys ir kt.

J. Valančiūnas į bažnyčią atvyko iki ceremonijos likus 15-ai minučių. Vaikiną atlydėjo mama Danutė Valančiūnienė. Eglė Ačaitė-Valančiūnienė, lydima tėvų, į ceremoniją atvyko 20 minučių vėliau.

Žengiant į bažnyčią skambėjo kūrinys „Ave Maria“. Visiems šiluviškiams, kurių pasmalsauti susirinko nemažai, buvo leidžiama stebėti santuokos ceremoniją, tačiau tik su viena sąlyga: saugodami privatumą, Jonas ir Eglė prašė nieko nefilmuoti ir nefotografuoti.

Po ceremonijos Jonas ir Eglė keletą minučių skyrė žiniasklaidai. Eglė atskleidė, kad planas toks - įteisinti civilinę santuoką, o po metų susituokti bažnyčioje - buvo iš pat pradžių. Tuo tarpu žmonai pritardamas vyras šmaikštavo, kad bažnyčioje patirtą didžiulį jaudulį atpirks medaus mėnuo Maldyvuose.

Pasidomėjus, ar jauna šeima dar neplanuoja pagausėjimo, jiedu nedaugžodžiavo: „Kaip Dievas duos“.

Vestuves planavusi Laura Vagonė pasirūpino, kad visi smalsuoliai, laikantis tikrų lietuviškų vestuvių tradicijų, būtų palepinti saujomis saldainių.

Šiluvą pora pasirinko neatsitiktinai. Eglė Valančiūnienė kilusi nuo Raseinių, tad didinga bažnyčia santuokai suteikė tik dar daugiau jaukumo.

Primename, kad pora civilinę santuoką įteisino dar praėjusių metų rugsėjį. Slaptos ceremonijos iškilmės taip pat vyko netoliese – Raseinių rajone esančioje „Karpynės“ sodyboje.

 

Šiluvos bažnyčioje antrą kartą susituokė Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė-Valančiūnienė

Jono Valančiūno ir Eglės Ačaitės vestuvės
+52