Meilės horoskopas savaitei (05 26–06 01 d.)

Meilė
Meilė
  © 123rf.com
Astromanija.lt
2014-05-26 06:50

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę, kai Venera įeis į Tauro ženklą, pasikeis jūsų požiūris į meilę. Tai nereiškia, kad iš idealisto virsite materialistu, nors tai irgi įmanoma. Galbūt susižavėsite turtingu priešingos lyties atstovu? Bet labiau tikėtina, jog iš esamo ar būsimo partnerio tikėsitės, kad jis vertins jūsų gebėjimus ir talentus. Jeigu pajausite, kad mylimas žmogus jus nuvertina, jums bus sunku su juo bendrauti, mėginti kartu kurti gilų ir prasmingą ryšį.

Tauras. Visai tikėtina, kad, artėjant savaitgaliui, rožiniai akiniai jus suklaidins. Galbūt jums dabar patogiau ar naudingiau ignoruoti vidinį balsą, kuris stengiasi perspėti: „Atsibusk, juk tave nori apgauti!“ Jei iš tiesų nekreipiate dėmesio į intuiciją, prablaivėjimas arba atsibudimas iš romantiško sapno gali būti skaudus. Tačiau nuo ketvirtadienio, kai Venera įeis į jūsų ženklą, tapsite ypač patrauklūs priešingos lyties atstovams. Jums seksis patraukti dėmesį asmenų, kurie yra jūsų verti.

Dvyniai. Tikėtina nauja pradžia meilėje. Ketvirtadienį prasidės Mėnulio jaunatis jūsų ženkle, tai suteiks galimybę pajudėti iš mirties taško. Kai kurie jau gal sutiko žmogų, su kuriuo norėtų kurti santykius? Taigi žvaigždės jiems duoda starto signalą. Savaitgalį tikėtina ir karšta kūnų jungtis. Įdomu tai, kad Dvyniai bus taip užsiėmę kūniškais reikalais, kad net pamirš kalbėtis. Negi ir taip būna?!

Vėžys. Vieniši Vėžiai, pasitikėkite draugais ir artimaisiais, kreipkitės į juos pagalbos, jei tokios prireiks. Vienišiams reikėtų priimti draugo ar pažįstamo siūlymą susitikti su įdomiu viengungiaujančiu žmogumi. Nuo ketvirtadienio tokie susitikimai net droviesiems Vėžiams vyks sklandžiai, nes bus lengviau bendrauti ir naujam pažįstamam pasakoti apie save. Įsipareigojusieji šio ženklo atstovai galbūt praleis daugiau laiko su bendrais draugais. Santykiams toks pabendravimas pravers, įpūs gaivaus vėjo.

Liūtas. Nauji pažįstami, atsiradę jūsų draugų ar kolegų rate, gali jums reikšti naujas romantines galimybes. Energingas pokalbis su jums patikusiu asmeniu įkvėps, gal net ir paskatins labiau juo ar ja pasidomėti. Greičiausiai jus sužavės naujojo pažįstamo pasitikėjimas savimi, ambicijos ir karjeros tikslai. Gali nutikti ir taip, kad kai kurie Liūtai ims darbe flirtuoti su viršininkais ar tiesioginiais vadovais.

Mergelė. Artėjant savaitgaliui, Mergelė gali pasijausti sutrikusi. Tai vis dėl santykių. Galbūt gausite viliojantį darbo pasiūlymą, bet juo nesusižavės jūsų sutuoktinis ar partneris? Galbūt tai susiję su jų nesaugumo jausmu, nepasitikėjimu, gal jie tiesiog bus įsitikinę, kad jūsų karjeros ambicijos gali sugriauti santykius? Kalbėkitės ir iškart, pamatę pasikeitusį artimo žmogaus veidą, išsiaiškinkite, ko jis ar ji bijo, dėl ko nerimauja. Vienišiams yra tikimybė susidomėti unikalią pasaulėžiūrą turinčiu žmogumi ir pajausti jam nenumaldomą trauką.

Svarstyklės. Artėjant savaitgaliui, vis didės artumo, meilės poreikis. Į romantiškus reikalus nebežiūrėsite lengvabūdiškai. Tie, kurie naujai užmezgė ryšį ar turi ilgalaikius santykius, užsimanys su partneriu tyrinėti naujas intymumo ribas. Seksualinės fantazijos jus užvaldys. Gera žinia yra ta, kad jūsų partneriui tai patiks. Jis, taip sakant, „pasirašys“, norės dalyvauti jūsų žaidimuose. Kuo daugiau pasitikite partneriu, tuo drąsesni ir aistringesni sau leisite būti.

Skorpionas. Nuo ketvirtadienio seniai įsipareigoję ar naujai įsimylėję Skorpionai jausis užtikrintai dėl partnerio ir santykių. Taip bus todėl, kad meilės valdovė Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Santykių sektorių. Čia išbus iki birželio 23 dienos. Jeigu jūsų santuoka ar draugystė ir taip klojasi gerai, tikėkitės, kad santykiai šiuo metu jums teiks dar daugiau džiaugsmo. Venera padės užglaistyti bet kokius nesutarimus, tarp partnerių įsivyraus pusiausvyra, harmonija.

Šaulys. Artėjant savaitgaliui, nuotaikos meilės reikaluose kryps į gerąją pusę. Tik vienintelė trintis gali atsirasti, jei savo išrinktąjį ar išrinktąją pristatysite artimiesiems. Šiems jis ar ji gali nepatikti, jie abejos jūsų sąjungos tvirtumu. Galbūt jie manys, kad užmerkiate akis prieš kažkokią didelę jūsų partnerio ydą. Tikėtinos ir kitos abejonės. Galbūt esate pasirengę įsipareigoti, bet su jums svarbiu žmogumi siejate nerealistiškus lūkesčius apie gyvenimą kartu. Prireiks atviro ir sąžiningo pokalbio, kad abejonės dingtų.

Ožiaragis. Meilė tvyro ore! Venera šią savaitę įeis į jūsų astrologinio būsto Romantikos sektorių ir ten išbus iki pat Joninių. Per kelias ateinančias savaites turėsite galimybę sutikti naują asmenį, su kuriuo žaibiškai pradėsite romaną. Jis turės potencijos trukti ilgai. Atminkite, meilė nepasibels jums į duris, todėl turite išeiti iš namų ir sudaryti galimybę kitiems žmonėms jus pamatyti ir pažinti. Taip sakant, nukratykite dulkes nuo šokių batelių ar išeiginių batų ir pirmyn į „pasimatymų trasą“! Žvaigždės tikina, kad nesigailėsite.

Vandenis. Artinantis savaitgaliui, jaunatis duos ženklą, kuris jums praneš – tikra meilė galima. Tiesą sakant, jūsų akiratyje per ateinančias kelias savaites pasirodys ne vienas dėmesio vertas asmuo. Jums bus smagu pažaisti, pajausti savo galią, bet iš tiesų vėliau suvoksite, kad smagiausia bendrauti su tuo žmogumi, su kuriuo jungia intelektinė bendrystė. Vienišiams taip pat patartina paprašyti artimųjų ar draugų juos supažindinti su laisvais priešingos lyties asmenimis. Jei tam ryšitės, rezultatai jus gali nustebinti.

Žuvys. Darbo dienomis būsite susirūpinę įvairiausiomis užduotimis, tačiau, artėjant savaitgaliui, mintis užvaldys meilės ir malonumo reikalai. Apmąstykite, ko reikėtų, kad gautumėte tai, ko norite. Jeigu šiuo metu su kuo nors susitikinėjate, su juo ar ja pasikalbėkite apie tai, nustebsite, kad toks pašnekesys gali būti malonus ir nekelti streso. Dabar jums lengviau seksis reikšti jausmus. Įsipareigojusieji greičiausiai lies vaikų ar bendrų finansų temas. Bet kuriuo atveju jums patiks kalbėtis ir susikalbėti.

Daugiau horoskopų ir kitų įdomybių rasite interneto puslapyje Astromanija.lt