Dailininko nužudymu įtariamas Maceina teismo lauks už grotų

Algimantas Maceina
Algimantas Maceina
  © Alfa.lt

Dailininko Naglio Karvelio nužudymu kaltinamas režisierius Algimantas Maceina (55 m.) dar tris mėnesius turės praleisti už grotų – penktadienį Vilniaus apygardos teismo teisėjas Artūras Šumskas pratęsė kaltinamajam skirtos kardomosios priemonės terminą.

Vilniaus apygardos teismo atstovas Gintautas Stalnionis patvirtino, kad penktadienį A. Maceinai suėmimo terminas buvo pratęstas dar trims mėnesiams. Šių metų sausį manyta, kad žinomas režisierius už grotų neužsibus – Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Gediminas Viederis buvo leidęs A. Maceiną suimtą laikyti tik mėnesį.

Naujienų portalo Alfa.lt žiniomis, operatyviai išnagrinėta N. Karvelio nužudymo byla bus atversta gegužės 8-ąją. A. Maceinai teks pasiaiškinti dėl galimai įvykdytos žmogžudystės, kurią, kaip įtariama, galėjo įvykdyti dėl dailininko parodyto dėmesio dailiosios lyties atstovei.

„Jis pripažįsta, kad čia buvo tragiškas atsitiktinumas, – teigė A. Maceinai ikiteisminio tyrimo metu atstovavęs advokatas Algirdas Gurauskas. Anot advokato, režisierius teisėjui G. Viederiui prisipažino susikivirčijęs su N. Karveliu dėl savo gyvenimo draugės. – Gal jis kiek lipšniau elgėsi su jo žmona, negu priderėtų, su jo gyvenimo drauge. Norėjo, kad jis irgi patirtų skausmą, dūrė vienu smūgiu į šlaunį. Ne į gyvybiškai svarbius organus, o į raumenį.

Jie buvo kartu apsikabinę prie kompiuterio, rinkosi videoklipus, muzikos klausėsi. A. Maceina norėjo, kad jis išeitų, patraukė už rankos, o jis bloškė A. Maceiną.“

Kruvinas konfliktas, pasibaigęs dailininko mirtimi, įvyko šių metų sausio 19 dieną, Vilniuje, Šeškinės mikrorajone. Įtariama, kad A. Maceina išgertuvių metu peiliu smogė N. Karveliui, aktoriaus Rimgaudo Karvelio sūnui. Kadangi į šlaunį pataikęs peilis kliudė arteriją, dailininkas nukraujavo. Į areštinę pristatytam režisieriui buvo nustatytas 2,6 promilės girtumas.