Simutis nebedirbs LTV „Panoramoje“

Aurelija Simutis (LRT nuotr.)
Aurelija Simutis (LRT nuotr.)
  © LRT

Šią savaitę Lietuvos televizijos (LTV) žurnalistė Aurelija Simutis gavo oficialų vadovybės pranešimą, kad nutraukiama jos autorinė sutartis. Pagal galiojančius įstatymus žurnalistė televizijoje dirbs dar dvi savaites.

Pasak LRT generalinio direktoriaus Kęstučio Petrausko, sprendimas nutraukti autorinę sutartį su žurnaliste buvo priimtas todėl, kad A. Simutis būdama viešas asmuo pateko į nemalonią situaciją, vairavo neblaivi. „LTV dar pernai lapkritį pradėjo akciją „Karas keliuose“. Mūsų manymu, žurnalistai turi rodyti pavyzdį kitiems žmonėms“, - sakė K. Petrauskis.

reklama

Generalinio direktoriaus teigimu, A. Simutis nebedirbs „Panoramoje“, tačiau kelias darbui televizijoje neužkertamas. „Žurnalistės nebematysime naujienų laidos eteryje. Tačiau jei ji norės dirbti kokios nors laidos redaktore, tikrai netrukdysime“, - teigė K. Petrauskis.

A. Simutis „Panoramoje“ rengia „Verslo“ rubriką.

A. Simutis buvo skirta 2600 litų bauda ir dvejiems metams atimtas vairuotojo pažymėjimas po to, kai ji buvo sulaikyta neblaivi ir atsisakė tikrintis girtumą. Moteris su skirta nuobauda nesutinko ir ją apskundė teismui. Kaip lengvinančią aplinkybę A. Simutis teismui nurodė savo nėštumą. Tačiau teismas paskelbė, kad skundas nepagrįstas.

Anksčiau skelbta, kad gegužės mėnesį žurnalistės vairuojamas automobilis „Honda” sukėlė įtarimų sostinės kelių policijos patruliams. Esą automobilis nesilaikė eismo juostų, keistai manevravo. Nuo A.Simutis sklido alkoholio kvapas, buvo nekoordinuoti judesiai. Moteriai esą buvo pasiūlyta vykti pasitikrinti blaivumo duodant kraujo, tačiau ši atsisakė.