Fotografės patarimai: kaip atrodyti gražiai vestuvių nuotraukose

Fotografės patarimai: kaip atrodyti gražiai vestuvių nuotraukose (nuotr. Eglės Jociūtės)
Fotografės patarimai: kaip atrodyti gražiai vestuvių nuotraukose (nuotr. Eglės Jociūtės)
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2014-03-12 10:16

Vestuvės – viena gražiausių švenčių gyvenime, o apie jas geriausiai primena nuotraukos. Juk į gražias ir profesionalias fotografijas galima žiūrėti valandų valandas. Jose atsispindi jaunųjų meilė, geros emocijos, ceremonija ir tos dienos laimingiausios akimirkos, kurias prisiminti visada smagu. Kad jaunavedžiai nuotraukose atrodytų kuo geriau, fotografė Eglė Jociūtė pasidalijo keliais ypač naudingais patarimais.

Miegas

Vienas svarbiausių dalykų prieš vestuvių dieną – gerai išsimiegoti. To reikia ne tik dėl grožio, bet ir dėl puikios nuotaikos, geros savijautos ir pozityvios energijos, mes visa tai labai ryškiai matysis nuotraukose.

Nusiteikimas

Vestuvės – viena gražiausių gyvenimo švenčių, tačiau tądien neretai būna ir stresinių situacijų, kai ne viskas klostosi taip, kaip norėtųsi. Pasitaiko įvairių neplanuotų nutikimų: kas nors vėluoja, iš kažkur atsiranda dėmelė ant suknelės, be to, planuojant vestuves prieš kone metus, sunku nuspėti, koks bus oras.

Todėl labai svarbu nusiteikti, kad nei dėmelė, nei oro išdaigos, nei per daug išgėręs pusbrolis nesugadins jums nuotaikos, nes ji atsispindės ir fotografijose. Patikėkite, jums bus daug maloniau žiūrėti į save, mylinčią ir besišypsančią, nei į pasipiktinusią ar nusiminusią.

Priešvestuvinė fotosesija

Kad nuotraukose atrodytumėte natūraliai ir nesusikaustę, fotografė Eglė Jociūtė rekomenduoja prieš vestuves pasidaryti mini fotosesiją parke, mieste gamtoje ar kavinėje, kurioje dalyvautų jaunieji ir pasirinktas vestuvių fotografas. Tokia fotosesija ne tik papildys jūsų albumą ar galės būti panaudota pakvietimo dizainui, bet ir padės geriau susipažinti su fotografu, pamatysite kokiu rakursu atrodote gražiausiai, be to, iš fotografo gausite patarimų, kaip geriau pozuoti.

Bendravimas su fotografu

Su fotografu detaliai aptarkite savo lūkesčius ir visos vestuvių šventės eigą. Papasakokite apie visus svarbius momentus, kuriuos norėtumėte matyti savo nuotraukose – fotografui bus lengviau parežisuoti kai kuriuos fotokadrus, sugalvoti, kaip geriau įgyvendinti jūsų idėjas ir pasiūlyti savų.

Patogumas

Svarbu pasirūpinti, kad vestuvių dieną jaustumėtės ne tik gražiai, bet ir patogiai. „Vestuvinė suknelė neturėtų apsunkinti nuotakos judesių. Labai svarbu ir bateliai. Kartais verta įsigyti ne tik aukštakulnius, bet ir kokius nors patogesnius batelius, kad nutrintos pūslės neapkartintų šios gražios šventės. Juk reikės ne tik iki altoriaus nueiti, bet ir ilgai šokti, bendrauti su svečiais ir, žinoma, fotografuotis“, – patarė E. Jociūtė.

Bandomasis makiažas

Kad vestuvių dieną būtų kuo mažiau netikėtumų, prieš šventės dieną pasidarykite bandomąjį makiažą. Įsitikinkite, kad makiažas gerai atrodo tiek patalpoje, tiek dienos šviesoje. Svarbiausia, kad pačiai patiktų ir su makiažu jaustumėtės gerai. Makiažui ir plaukams stenkitės nenaudoti blizgučių, nes plaukai nuotraukose atrodys lyg pilni pleiskanų, o veidas riebaluotas. Šventės dieną su savimi turėkite sausos pudros, kad prireikus paslėptumėte veido blizgesį ar prakaitą. Pravers ir tokio pat atspalvio, kurį naudojo vizažistė, lūpdažis, kad netektų jaudintis dėl „nuvalgytos“ spalvos.

Akimirkos grožis

Ceremonijos metu niekur neskubėkite, kad fotografas spėtų užfiksuoti svarbiausias akimirkas. Žiedus vienas kitam dėkite lėtai, dokumentus pasirašykite lėtai, išeidami iš bažnyčios – stabtelkite, pjaudami tortą – stabtelkite.

Plastikinėms stiklinaitėms – NE

Nenaudokite standartinių plastikinių stiklinaičių. Patikėkite, jos tikrai nedera prie iškilmingų drabužių ir aplinkos, be to, tai – ypač nuotraukas gadinanti detalė.

Draugų pagalba

Idealu, kai šventinius rūpesčius galite patikėti vestuvių planuotojams. Jei tokios galimybės neturite, pasistenkite dalį atsakomybės paskirstyti artimiausiems draugams ir giminaičiams, nes, jei viską darysite patys, greitai pavargsite nuo streso, o nuotraukose atrodysite susirūpinę.

Meilė

Savo vestuvių dieną stenkitės džiaugtis kiekviena akimirka, šypsokitės, būkite atsipalaidavę. Parodykite svečiams, kaip mylite vienas kitą, elkitės iškilmingai. Pasibučiuokite, apsikabinkite su mylimuoju, džiaukitės vienas kitu. Juk jūsų meilė ir šiltos emocijos ir yra svarbiausia.

 

Fotografės patarimai: kaip atrodyti gražiai vestuvių nuotraukose

Fotografės patarimai: kaip atrodyti gražiai vestuvių nuotraukose (nuotr. Eglės Jociūtės)
+6