10 taisyklių, kaip pasiruošti fotosesijai

10 taisyklių, kaip pasiruošti fotosesijai
10 taisyklių, kaip pasiruošti fotosesijai
  © SCANPIX
Alfa.lt
2014-02-12 12:39

Jei ruošiatės fotosesijai pas profesionalų fotografą ir norite, kad ji praeitų sėkmingai ir sau patiktumėte nuotraukose, pirmiausia turėtumėte susipažinti su šiomis taisyklėmis.

1. Nesifotografuokite, jei ką tik įdegėte saulėje ar soliariume. Palaukite bent kelias dienas, kol įdegis bent truputėlį sumažės ir veidas taps šviesesnis. Tamsesnio įdegio žmogus nuotraukoje atrodo vyresnis.

2. Jei turite galimybių, pasinaudokite profesionalaus vizažisto paslaugomis. Be specifinių įgūdžių, jie naudoja profesionalią kosmetiką, kuri gerokai tvirtesnė pagal savo tekstūrą nei įprasta kosmetika. Tai taip pat suteikia didesnį efektą nuotraukoje.

3. Prieš fotosesiją neplanuokite varginančių darbų, kelionių ar susitikimų, rašo Krasota.uz. Taip pat stenkitės nepavargti darbe, atsigulkite anksčiau ir gerai išsimiegokite.

4. Jei jūsų veidas yra jautrus, linkęs greitai paburkti, fotosesijos išvakarėse susilaikykite nuo sūdyto, marinuoto ar rūgštaus maisto. Neblogai būtų atlikti iškrovos dieną be druskos ir išgerti šlapimą skatinančias priemones.

5. Pasidarykite sau veido šveitimą mažiausiai likus trims dienoms iki fotosesijos, o dar geriau – prieš savaitę. Tik pirmenybę teikite pakankamai švelnioms šveitimo priemonėms, kurios nuvalys mirusias ląsteles ir oda tamps ne tik lygi ir švelni, bet ir veido spalva atrodys gaivi fotografijose.

6. Iki fotosesijos reikėtų būti itin atidžioms bet kurioms kosmetikos priemonėms. Be to, nereikėtų eksperimentuoti su naujomis priemonėmis ar kaukėmis. Netikėtas išbėrimas ar alergija gali sugadinti numatytą fotosesiją.

7. Likus kelioms dienoms iki fotosesijos, pakoreguokite antakių linijas. Jei jos nelygios, nuotraukose atrodys, kad viena akis aukščiau, o kita žemiau. Bet vienodinti antakių linijų nereikėtų prieš fotografavimą, kadangi jos paraus ir nuotraukose tai bus matyti.

8. Naudokite toninį kremą ir pudrą, tačiau jie būtinai turi atitikti veido atspalvį. Tuo pačiu paslėpsite nepageidaujamus spuogelius, kapiliarus, paraudimus, nelygumus, kiek patamsėjusią odą po akimis.

9. Dar vienas labai svarbus dalykas – maskuojantis sluoksnis turi būti tvirtesnis ir storesnis nei įprastai. Taip pat per fotosesiją nesinaudokite plaukų laku. Nuo fotoaparato blykstės susidaro įspūdis, kad plaukai pleiskanoti.

10. Jei fotografuojatės juodai baltoms nuotraukoms, dažydamosi venkite perlamutro ir violetinės spalvos, nes atrodysite nekaip. Ir bene svarbiausia taisyklė visiems: prieš fotografuodamiesi visada gerai nusiteikite. Priešingu atveju, nuotraukose atrodysite vyresni, nei esate iš tikrųjų.