Girtam šlitinėjusiam Popovui Kauno socialdemokratai skyrė įspėjimą

Vasilijus Popovas
Vasilijus Popovas
  © Archyvas
BNS
2014-01-22 20:39

Trečiadienio vakarą posėdžiavusi Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Kauno skyriaus Etikos ir procedūrų komisija girtam į darbą atėjusiam Kauno vicemerui Vasilijui Popovui skyrė įspėjimą.

Kaip BNS informavo Socialdemokratų partijos frakcijos Kauno miesto savivaldybės taryboje seniūnas Valys Venslovas, po šio sprendimo tolesnė V.Popovo kaip Kauno vicemero karjera kitą savaitę bus svarstoma LSDP Kauno skyriaus taryboje.

„Etikos ir procedūrų komisija, išnagrinėjusi skyrė V.Popovui įspėjimą. (...) Toliau yra partijos skyriaus tarybos svarstymas - ką ji priims, negaliu pasakyti, nes nėra svarstyta, kadangi tik pirmadienį grįžo (V.Popovas - BNS) po visų ligų ir atostogų. Taryba bus informuota ir apie šią Etikos ir procedūrų komisijos nuobaudą. (...) Be abejo, bus vienaip arba kitaip sprendžiama apie jo karjerą“, - kalbėjo V.Venslovas.

Gruodžio 17 dieną policijos pareigūnai, atvykę į Kauno miesto savivaldybę, vicemerui nustatė sunkų girtumo laipsnį. Į alkoholio tikrintuvą V.Popovas pripūtė 2,94 promilės.

Viešai išplatinęs pareiškimą, jog apgailestauja, V.Popovas vėliau sirgo bei atostogavo, o į darbą grįžo šį pirmadienį.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas po šio įvykio teigė lauksiąs socialdemokratų sprendimo.

„Aš jau ne kartą sakiau - turi pirma susirinkti Socialdemokratų partijos frakcija ir aptarti, ir pasiūlyti vieną ar kitą sprendimo variantą. Tada galėtų būti svarstoma koalicijoje“, - teigė A.Kupčinskas.

V.Popovas vicemeru tapo prieš metus. Tą pačią dieną kaip tarybos narys prisiekęs V.Popovas vicemero poste pakeitė Orintą Leiputę, kuri tapo Seimo nare.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.