Vilniaus publikai pristatoma Cinman grafikos paroda „Kelionė iš praeities į ateitį“

„Kelionė iš praeities į ateitį“
„Kelionė iš praeities į ateitį“
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2013-12-30 16:31

Sausio 6 d. (pirmadienį) 17 val. Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Parodų salėje (Trakų g. 10, II a.) atidaroma Žanos Cinman grafikos paroda „Kelionė iš praeities į ateitį“ pagal Leibgoro ir Remarko literatūrinius kūrinius „Venecijietis“ ir „Sugrįžimas“

Žana Cinman (gim. 1978.10.07 Kauno mieste) – dailininkė, menotyrininkė, Tulos (Rusija) Valstybinio Universiteto Miesto statybos ir Architektūros katedros docentė. 1998 m. baigė Tulos Dargomyžskio vardo meno kolegijoje tapybos specialybę; 2004 m. Tulos Valstybiniame Universitete baigė Dizaino specialybę; 2008 m. Rusijos Techninės Estetikos mokslinio tyrimo institute Maskvoje apgynė kandidatinę disertaciją “Techninė estetika ir dizainas”.

Menininkės darbai buvo eksponuojami srities ir regiono meninėse parodose. Kai kurie dailininkės darbai yra privačiose Rusijos ir užsienio kolekcijose.

2004 m. įvyko Žanos Cinman personalinė tapybos ir grafikos paroda “Dialogai” (Tulos Valstybinis Universitetas). 2006 m. - personalinė grafikos paroda “Grafikos fantazijos M. Bulgakovo romano “Meisteris ir Margarita” motyvais” (Tulos Valstybinis Universitetas).

2012 m. dailininkė parengė dvi personalines parodas “Įkūnytos akimirkos stebuklas” (Chomiakovo vardo istorinio ir meno muziejaus Parodų salė) ir “Kelionė su Veneciječiu” (Rusijos Meninkų Sąjungos Tulos skyriaus Art-galerija). 2013 m. įvyko personalinė tapybos ir grafikos paroda “Miestai ir žmones” (Tulos Meno Dargomyžskio vardo kolegijos Parodų salė).

Maloniai kviečiame į parodą.