Pramogų pasaulio atstovai ant podiumo demonstravo mados tinklaraštininkių kolekcijas
fotogalerija

Mados tinklaraštininkių kolekcijų pristatymas
Mados tinklaraštininkių kolekcijų pristatymas
  © Akvilė Petraitytė
Alfa.lt
2013-09-12 20:36

Ant nedidelio podiumo pasirodė Šarūnas Kirdeikis, Gabrielė Martirosianaitė, Ingrida Martinkėnaitė, Ingrida Kazlauskaitė, Ruslanas Bolgovas, Dileta Meškaitė, Liepa Mondeikaitė ir Ilja Aksionovas.

Rudeniui skirtų drabužių derinių kolekcijas renginyje pristatė penkios tinklaraštininkės ir viena tinklaraščio autorių komanda. Ant podiumo buvo galima išvysti Neretos Muzikevičiūtės, Tomos Muznikaitės, Darios Tupčajos, Sandros Rabašauskaitės, Brigidos Stankevič ir „Fmag“ komandos rudeniškus drabužių derinius.

Pirmoji gatvės mados derinių kolekcija buvo FMAG komandos. Ant podiumo žingsniavo juoda, raudona, geltona spalvomis aprengti modeliai, kurie rankoje nešėsi vyno butelius ir gėles. Kolekcijos drabužius pristatė ir Ingrida Kazlauskaitė, Liepa Mondeikaitė, Ilja Aksionovas.

Rimantei Kulvinskytei kolekcijos autorių paklausus kokia spalva ar drabužis labiausiai tinka žiemai, FMAG merginos atsakė, kad šiam metų laikui tinkamiausi yra baltos spalvos drabužiai, nes jie yra žiemiškiausi ir teigė, kad dėl teplumo jaudintis nereikėtų, nes mada ir nėra praktiška, o švarai palaikyti yra skirti skalbimo milteliai.

Antroji kolekcija buvo tinklaraštininkės Neretos Muzikevičiūtės. Merginą įkvėpė skandinaviškas minimalizmas ir prancūziška elegancija. Nereta rudeniui siūlo rinktis juodos, pilkos, baltos spalvos drabužius. Taip pat rekomenduoja pasidairyti į kraujo raudonumo spalvos drabužius, languotus paltus, švarkus.

Neretos drabužių derinių kolekciją pristatė ir atlikėja Dileta, kuri, R. Kulvinskytei pasiteiravus, ar šaltąjį sezoną yra svarbiau šilčiau ar gražiau apsirengti, atsakė, kad ji visada renkasi tai, kas yra gražiau, o jai labai gražu yra tada, kai yra šilta.

Trečioji kolekcija – Tomos Muznikaitės, kurią įkvėpė išpaišytos sienos gatvėse. Ant podiumo modeliai demonstravo pilkos, juodos spalvos drabužių derinius, kuriuose buvo galima išvysti ir violetinės spalvos detalių. Vienas kolekcijos pristatymo modelių buvo Gabrielė Martirosianaitė.

Praėjus visiems modeliams Rimantė Kulvinskytė paprašė Tomos bakstelėti pirštu į vieną iš renginio svečių, kuriai ji kažko pavydi. Tinklaraštininkė paminėjo Liepos Mondeikaitės makiažą ir pristatymą stebėjusios merginos raštuotas kelnes.

Ketvirtoji tinklaraštininkė, pristačiusi savo siūlomus drabužių derinius rudens–žiemos sezonui – Daria Tupčaja. Ji pristatė aštuonis „tomboy“ stiliaus derinius. Ant podiumo žingsniavo dideliais megztiniais, raštuotomis kelnėmis apsirengę modeliai.

R.Kulvinskytei pasiteiravus Darios, ar Lietuvoje moteriai reikia turėti guminius batus, ji atsakė, kad būtinai, o pati teigė turinti tokius juodos spalvos.

Penktoji renginio kolekcija buvo Sandros Rabašauskaitės. Jos pasiūlytuose drabužių deriniuose vyravo juoda, mėlyna ir ruda spalvos. Mergina sakė, kad jai yra itin svarbu patogumas ir šilti megztukai. Viena Sandros drabužių derinį demonstravo atlikėja Ingrida Martinkėnaitė.

Paskutinė, šeštoji, savo kolekciją pristatė Brigida, kurios drabužių deriniuose – odinės detalės, languoti audiniai ir masyvūs batai. Mergina teigė, kad ją įkvėpė roko muzika, kurios pati klausosi. Brigida rudens sezonui siūlo marškinius rištis ant liemens, rengtis odines striukes, didelius megztinius, kepures. Kolekciją pristatė ir džinsinį drabužių derinį pademonstravo choreografas Šarūnas Kirdekis.

 

 

 

Pramogų pasaulio atstovai ant podiumo demonstravo mados tinklaraštininkių kolekcijas

Mados tinklaraštininkių kolekcijų pristatymas
+48