Vilniuje Aleksandras Rybakas koncertavo vilkėdamas lietuvio dizainerio sukurtą apdarą

Aleksandras Rybakas
Aleksandras Rybakas
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2013-09-12 09:35

Energingais pasirodymais garsėjančiam smuikininkui judesių laisvė ir drabužių patogumas yra ypač svarbu, todėl savo naująją liemenę A. Rybakas apsivilko ir jaukinosi jau kelios valandos iki koncerto. „Nepasakyčiau, kad Aleksandras yra didelis mados aistruolis, jo apranga – gana paprasta, tačiau liemenes jis tikrai mėgsta ir jų turi daug. Kiek teko bendrauti su Aleksandru, nesu jo matęs su ta pačia liemene“, – sakė smuikininko prodiuseris Ramūnas Dieliautas.

R.Dieliautas minėjo, kad A. Rybaką nustebino „Cantas“ mados namų darbo operatyvumas. Paskutinis primatavimas vyko antradienį, o trečiadienį vykusiame koncerte garsusis „Fairytale“ kūrinio (su kuriuo 2009-aisiais laimėjo „Eurovizijos“ konkursą ) atlikėjas jau repetavo pasipuošęs savo naujuoju apdaru.

Savo interviu A.Rybakas ne kartą yra atkreipęs dėmesį į gerą, šiltą Lietuvos publiką, todėl mūsų šalyje jis koncertuoja jau nebe pirmą kartą. „Cantas“ dizaineris E.Sidaras ir Aleksandras susipažino praėjusių metų kovą, per vieną iš Norvegijos smuikininko apsilankymų Lietuvoje. Tada įvyko pirmieji pokalbiai. Vėliau E.Sidaras siuntė keletą drabužio eskizų, iš kurių atlikėjas išsirinko jam labiausiai patikusį.

E.Sidarui kurti drabužį muzikos atlikėjui – ne naujiena. Neseniai fraku ir elegantiška varlyte jis papuošė patį maestro Donatą Katkų. Šią vasarą scenos kostiumus sukūrė ir visoms Šv. Kristoforo kamerinio orkestro muzikantėms. O dar anksčiau papuošė Nacionalinės filharmonijos kamerinio orkestro atlikėjas.

 

 

Vilniuje Aleksandras Rybakas koncertavo vilkėdamas lietuvio dizainerio sukurtą apdarą

Aleksandras Rybakas