Rezultatyviausio Europos 19-mečių čempionato žaidėjo prizas atiteko Sirgėdui

Gratas Sirgėdas (Rokas Tenys/U19.lt nuotr.)
Gratas Sirgėdas (Rokas Tenys/U19.lt nuotr.)
  © Organizatoriai
BNS
2013-08-02 16:51

Lietuvos jaunimo rinktinės saugas Gratas Sirgėdas buvo pripažintas rezultatyviausiu Europos devyniolikmečių(U-19) futbolo čempionato žaidėju. Šį istorinį pasiekimą Gratui lėmė trys puikūs įvarčiai į Olandijos ir Portugalijos rinktinių vartus.

Europos U-19 pirmenybėse po tris įvarčius pelnė ir olandas Anassas Achahbaras bei portugalas Alexandre'as Guedesas, tačiau pirmasis ant vejos praleido 255 min., o antrasis - 390 min. Savo ruožtu kamuolio

Lietuvos ekipos narys savo šou sukūrė per 141 minutes.

Kadangi nė vienas iš šių futbolininku rezultatyvių perdavimų čempionate neatliko, „Auksiniu bateliu“, jei toks būtų teikiamas, galėtų didžiuotis būtent G.Sirgėdas. Dabar atminimo taures gavo visi trys žaidėjai.

Pats laureatas, kaip visada, išliko kuklus: „Žinoma, smagu, tačiau dar smagiau būtų, jei būtume iškovoję nors vieną pergalę. Nepaisant visko, kovojome ir esu patenkintas komandos pasirodymu čempionate. Noriu padėkoti ir visiems palaikiusiems mus stadionuose, tai buvo fantastiška patirtis.“

Įdomu tai, jog tokiu apdovanojimu savo laiku U-19 čempionatuose džiaugėsi tokios pirmo ryškumo futbolo pasaulio žvaigždės kaip Londono „Chelsea“ klubo puolėjas Fernando Torresas, „Fiorentina“ ekipos lyderis Roberto Aquilani, Madrido „Real“ vienuolikės puolėjas Alvaro Morata ir kiti.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.