Muzikos rinkoje – naujokai, spėję pakerėti užsienio melomanus

Muzikos rinkoje – naujokai, spėję pakerėti užsienio melomanus
Muzikos rinkoje – naujokai, spėję pakerėti užsienio melomanus
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2013-07-07 23:01

Į Lietuvos muzikos rinką sparčiais žingsniais atkeliauja jaunimo popgrupė „Do re mi fa“. Jauni, veržlūs, talentingi ir vis dar besimėgaujantys vaikyste – taip galime apibūdinti kolektyvo narius, kuriuos prižiūri ir keliu į pripažinimą veda Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos estradinio dainavimo specialybės mokytoja–ekspertė Asta Niauronienė.

„Neįsivaizduoju, ką veikčiau, jei nelankyčiau šios grupės“, - atvirauja ilgametė grupės narė penkiolikmetė Elena, - „nerandu žodžių aprašyti kaip čia linksma ir gera. Mes dainuojame, laviname savo balsą, įrašinėjame dainas studijoje, dirbame su profesionaliu choreografu, dalyvaujame įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose ir konkursuose, dažnai laimime“, - pasakoja jaunoji atlikėja.

Apdovanota nesenkančiu entuziazmu ir idėjomis „Do re mi fa“ vadovė Asta vos spėja įgyvendinti svajones: štai visai neseniai Vilniuje, Pašilaičiuose, duris atvėrė jos vadovaujama privati dainavimo studija „Do re mi fa vaikai“.

„Nuostabi mokytoja Asta Niauronienė įkvėpė mus pamilti dainavimą“, - pasakoja vienuolikmetė Germantė – jai pritaria ir kiti popgrupės nariai, kuriems mokytoja užsiėmimų metu atveria ne tik vokalo paslapčių pasaulį, bet ir stengiasi, kad jos vadovaujamas jaunimas pajustų, ką iš tiesų reiškia būti scenoje, todėl popgrupė – daugelio tarptautinių konkursų dalyvė, spėjusi pelnyti publikos simpatijas ir komisijos narių pripažinimą.

Skirtingai nei kitos jaunimo grupės, kurios stengiasi dairytis į užsienio pop muzikos rinką ir kurti panašias dainas arba perdainuoti jau sukurtas, popgrupė „Do re mi fa“ dainuoja lietuviškai: ir tai visai netrukdo pelnyti aukštus įvertinimus. Štai ką tik iš Ispanijoje vykusio tarptautinio konkurso „Opus 2013“ grįžęs jaunimas parsivežė garbingą trečią vietą, komisiją papirkęs artistiškumu, profesionaliai parinktu repertuaru, atitinkančiu vaikų amžių bei gražiomis aprangomis. Konkurse sužibėjo ir jaunoji „Do re mi fa“ karta: kvintetas „Do re mi fa+“ pelnė antrąją vietą.