10 naudingų ir nebrangių išradimų kasdienai

Naujas išradimas namams
Naujas išradimas namams
  © Flickr
Parengė Karolina Karpavičiūtė
2013-04-21 18:00

1. Elektroninis gėlių priežiūros pagalbininkas – „Parrot Flower Power“

Jei mėgstate gėles, bet negalite jų auginti, nes pamirštate jas tinkamai laistyti, šis išradimas – kaip tik jums. Tereikia į augalo vazoną įsmeigti specialų įrenginį, kuris matuos oro temperatūrą, drėgmę ir šviesos kiekį. Įrenginys „pažįsta“ daugiau nei 6 tūkst. skirtingų augalų rūšių ir nuolatos jums suteiks informaciją, kaip ir kada laistyti, tręšti augalą ir kur jį geriau laikyti.

2. Naujoviška nagų dildė – „Revlon File‘N Peel 6-in-1“

Pamirškite vienkartines dildes. Kosmetikos gamintoja „Revlon“ siūlo dildę, kurią sudaro 6 sluoksniai keičiamo naujoviško paviršiaus, kuris padės išlaikyti jūsų nagus lygius ir dailius.

3. Saulės energija maitinama lempa – „Luci“

„Luci“, iš pažiūros, – nedidelė ir paprasta lempa, bet jos galimybės – kur kas didesnės. Dieną pabuvusi saulės šviesoje, ši maža lemputė gali degti nuo 6 iki 12 valandų ir apšviesti 10 kvadratinių metrų erdvę.

4. Įrankis, atskiriantis trynį nuo lukšto ir baltymo – „Pluck Egg Yolk Extractor“

Jei trynio atskyrimas nuo baltymo jums kelia siaubą, daugiau jaudintis nebereikės. Guminis įrenginys, į kurį įdedamas kiaušinis, vienu paspaudimu leis jums išleisti iš kiaušinio trynį.

5. Judėjimo matuoklis – „Fitbug Orb“

Didelės sagos dydžio judėjimo matuoklis skaičiuos jūsų žingsnius, sudegintas kalorijas, analizuos miego kokybę. Visi duomenys bus perduoti į mobilųjį telefoną arba kompiuterį.

6. Lagamino „seklys“ – „TrackDot Luggage“

Daugiau jokių pamestų lagaminų! Įrenginį reikia įdėti į lagaminą ir jis per trumpąsias žinutes ir elektroninius laiškus praneš jums, kur yra.

7. Laidų „kišenė“ – „CordCruncher“

Susiraizgę laidai kelia jums siaubą? „CordCruncher“ – speciali „kišenė“ padės juos išlaikyti tiesius ir tvarkingus. Jų yra įvairių dydžių, tad tvarkingai galėsite laikyti ir mobilaus telefono ausines, ir didesnius laidus, pavyzdžiui, nuo kompiuterinės įrangos.

8. Išmanioji staltiesė – „NanoTouch Travel Mat“

Nedidelė staltiesė apsaugos jus kelionėse nuo bakterijų, virusų ir pelėsių. Ji „užmuša“ mikrobus ir bakterijas, kurie gali būti ant paviršių, indų, įrankių, pakuočių.

9. Telefonas skubiajai pagalbai – „SpareOnePlus“

Kam reikalingas telefonas, skirtas skubiajai pagalbai, kai šiais laikais visi turi mobiliuosius telefonus? Mobilieji telefonai genda, išsikrauna, iš jaudulio gali būti sunku surinkti pagalbos tarnybos numerį, gali prireikti šalies kodo ir pan. „SpareOnePlus“ veikia 15 metų ir juo galima kalbėti net 10 valandų. Norėdami paskambinti greitajai pagalbai, tiesiog paspausite vieną mygtuką. Telefoną galima naudoti ir kaip įprastą mobilųjį telefoną įdėjus SIM kortelę.

10. Išmanioji šakutė – „HapiFork“

Ši šakutė reguliuoja jūsų mitybą – ji neleidžia valgyti per greitai ir per dideliais kąsniais, skaičiuoja kalorijas ir, pasak gamintojų, veiksmingai padeda sumažinti porcijas ir pagerinti valgymo įpročius.