Laidoje „Plikis ir ponia“ – pokalbiai apie žmogaus antgamtines galias

Laidos "Plikis ir ponia" filmavimas
Laidos "Plikis ir ponia" filmavimas
  © Lukas Balandis
Alfa.lt
2013-04-11 14:26

Ketvirtadienio popietę įvyko dar vienas laidos „Plikis ir ponia“ filmavimas, kurio metu svečiai su vedėjais Arūnu Valinsku ir Rūta Mikelkevičiūte diskutavo apie žmogaus supergalias.

Laidoje dalyvavo ekstrasensė Anika Sokolskaja, Diana ir Arvydas Gaičiūnai „Diarchy“, ragana Vilija Lobačiuvienė, astrologė Palmira Kelertienė ir Seimo narė Dalia Tešerskytė.

reklama

„Ar yra žmonių, kurie turi antgamtinių galių?“ – tokiu klausimu laidą pradėjo žavioji Rūta Mikelkevičiūtė, kuri nepraleido progos pasišaipyti iš Arūno Valinsko ir jo buvusios karjeros Seime.

Žinomi žmonės dalijosi savo patirtimi apie tai, kas jiems iš tiesų yra antgamtinės galios. Beveik visi pripažino, kad savo „galias“ jie įgavo nuo pat vaikystės, bet išdavė, kad yra kai kurių dalykų, kurių gali išmokti kiekvienas.

Savo patirtimi dalijosi ir astrologė Palmira Kelertienė, kuri teigė, kad astrologiją galima vadinti mokslu: „Reikia perskaityti daugiau nei 12 knygučių, tai išmokti, ir tada jau gali dirbti su horoskopais.“

Garsioji ragana Vilija Lobačiuvienė gavo itin nepatogų klausimą: „Ar tiesa, kad moterys, kurios turi neįprastų galių, yra vienišos?“ Tačiau laidos viešnios vieningai atsakė, kad tai yra netiesa, ir teigė, kad joms, kaip ir visoms moterims, reikia tinkamo vyro.

Tačiau laidos filmavimo metu buvo ne tik juokaujama. Buvo paliesti skaudūs laidos svečių išgyvenimai ir ekstremalios situacijos, kurių metu ir atsiskleidė neeiliniai sugebėjimai.

 

 

 

Laidoje „Plikis ir ponia“ – pokalbiai apie žmogaus antgamtines galias

Laidos "Plikis ir ponia" filmavimas
+26